TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvos standartinių sportinių šokių čempionais tapo Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė (visi rezultatai)

Lietuvos čempionai Lina Chatkevičiūtė ir Donatas Vėželis
Dance Sport nuotr. / Lietuvos čempionai Lina Chatkevičiūtė ir Donatas Vėželis
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiauliuose savaitgalį vyko 2011 metų standartinių sportinių šokių Lietuvos čempionatas ir pirmenybės.

380 Lietuvos šokėjų porų varžėsi septyniose čempionato, vienuolikoje pirmenybių grupėse ir kovojo dėl teisės šiais metais atstovauti Lietuvai Europos, pasaulio čempionatuose, taurių varžybose.

Sportininkus vertino aukščiausias teisėjo kategorijas turintys 20 teisėjų.

Pateikiame Lietuvos čempionato (I – VI vietų)  nugalėtojus:

LSŠF ST šokių čempionatas (Suaugę)
Vieta Šokėjai Kolektyvas
1 Donatas Vėželis–Lina Chatkevičiūtė „Sūkurys“ (Kaunas)
2 Vaidotas Lacitis–Veronika Golodneva „Dileksa“ (Vilnius)
3 Evaldas Sodeika–Ieva Žukauskaitė „Kaspinas“ (Kaunas)
4 Valerijus Osadčenko–Olga Osadčenko „Sūkurys“ (Kaunas)
5 Alessandro Bosco–Urtė Januškevičiūtė „Kaspinas“ (Kaunas)
6 Gabrielius Sasnauskas–Ainė Juzėnaitė „Dileksa“ (Vilnius)


LSŠF ST šokių čempionatas (Jaunimas)
Vieta Šokėjai Kolektyvas
1 Žymantas Kučikas–Agnė Pečeliūnaitė „Rumba“ (Panevėžys)
2 Ivanas Kazakevichas–Jurga Gustaitė „Sūkurys“ (Kaunas)
3 DominykasGranskas–Kotryna Petrošiūtė „Dileksa“ (Vilnius)
4 Vilius Jakas–Eidvilė Jonikaitė „Rolina“ (Gargždai)
5 Karolis Varkalys–Gabrielė Siriūnaitė „Sūkurys“ (Kaunas)
6 Mindaugas Strazdas–Evelina Butkaitė „Sūkurys“ (Kaunas)


LSŠF ST šokių čempionatas (Jauniai II gr.)
Vieta Šokėjai Kolektyvas
1 Edvinas Belousovas–Anastasija Piazenko „Žuvėdra“ (Klaipėda)
2 Audrius Kleišmantas–Justė Bučiūnaitė „Sūkurys“ (Kaunas)
3 Tomas Meema–Goda Dagytė „Rumba“ (Panevėžys)
4 Karolis Stanynas–Kamilė Giedrikaitė „Rumba“ (Panevėžys)
5 Edvinas Ringys–Rugilė Monginaitė „Žuvėdra“ (Klaipėda)
6 Orestas Vasiliauskas–Olivija Gramaliauskaitė „Svivelis“–„Žuvėdra“(Palanga–Klaipėda)


LSŠF ST šokių čempionatas (Jauniai I gr.)
Vieta Šokėjai Kolektyvas
1 Justas Skara–Vaida Šiaulytytė „Ritmas“–„Svivelis“ (Kretinga–Palanga)
2 Simas Seikauskas–Liucija Norušaitė „Rumba“ (Panevėžys)
3 Karolis Michalas Tomeckis–Austėja Bliujūtė „Siluetas“–„Sūkurys“ (Vilnius–Kaunas)
4 Karolis Petrošius–Marija Kožuhar „Siluetas“–„Tornado“ (Vilnius)
5 Karolis Drungilas–Eva Borovik „Siluetas“ (Vilnius)
6 Domantas Razgaitis–Eva Puplevičiūtė „Promenada“ (Klaipėda)


LSŠF ST šokių čempionatas (Senjorai)
Vieta Šokėjai Kolektyvas
1 Gintaras Kručinskas–Eglė Kručinskienė „Sūkurys“ (Kaunas)
2 Darius Andriuškevičius–Vilma Andriuškevičienė „Rolo“ (Kaunas)
3 Darius Navasaitis–Rita Navasaitienė „Kaspinas“ (Kaunas)
4 Linas Steponavičius–Laimutė Steponavičienė „Palangos moksleiviai“  (Palanga)
5 Artūras Grebliauskas–Beata Grebliauskienė Editos Daniūtės studija. (Kaunas–Vilnius)
6 Stanislovas Česonis–Ramunė Jurčiukonienė „Kaspinas“ (Kaunas)


LSŠF ST šokių čempionatas (Jaunučiai II D gr.)
Vieta Šokėjai Kolektyvas
1 Karolis Burneikis–Izabelė Šekaitė „Tvistas“ (Kaunas)
2 Deividas Tamulionis–Simona Pekeliūnaitė „Rumba“ (Panevėžys)
3 Daniil Piazenko–Fausta Timinskaitė „Žuvėdra“ (Klaipėda)
4 Mamertas Ložys–Svajonė Jazilionytė „Žuvėdra“ (Klaipėda)
5 Aretas Žarnauskas–Julija Minčenkova „Žingsnis“ (Klaipėda)
6 Neilas Ceinorius–Alina Jankauskaitė „Žuvėdra“ (Klaipėda)


LSŠF ST šokių čempionatas (Jaunučiai I E6 gr.)
Vieta Šokėjai Kolektyvas
1 Arnas Kranauskas–Viktorija Vaišvilaitė „Rumba“ (Panevėžys)
2 Adomas Kuznecovas–Alanta Kalibataitė „Flamenko“ (Kaunas)
3 Kasparas Bubnovas–Silvija Kerekeš „Žuvėdra“ (Klaipėda)
4 Jonas Terleckas–Berta Biknerytė „Spindulys“ (Mažeikiai – Tauragė)
5 Gustas Logvinovas–Aiša Jaselskytė „Žuvėdra“ (Klaipėda)
6 Tadas Pocevičius–Ugnė Urbonavičiūtė „Spindulys“ (Mažeikiai – Tauragė)

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Šokiai
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką