380 Lietuvos šokėjų porų varžėsi septyniose čempionato, vienuolikoje pirmenybių grupėse ir kovojo dėl teisės šiais metais atstovauti Lietuvai Europos, pasaulio čempionatuose, taurių varžybose.
Sportininkus vertino aukščiausias teisėjo kategorijas turintys 20 teisėjų.
Pateikiame Lietuvos čempionato (I – VI vietų) nugalėtojus:
LSŠF ST šokių čempionatas (Suaugę) |
Vieta |
Šokėjai |
Kolektyvas |
1 |
Donatas Vėželis–Lina Chatkevičiūtė |
„Sūkurys“ (Kaunas) |
2 |
Vaidotas Lacitis–Veronika Golodneva |
„Dileksa“ (Vilnius) |
3 |
Evaldas Sodeika–Ieva Žukauskaitė |
„Kaspinas“ (Kaunas) |
4 |
Valerijus Osadčenko–Olga Osadčenko |
„Sūkurys“ (Kaunas) |
5 |
Alessandro Bosco–Urtė Januškevičiūtė |
„Kaspinas“ (Kaunas) |
6 |
Gabrielius Sasnauskas–Ainė Juzėnaitė |
„Dileksa“ (Vilnius) |
LSŠF ST šokių čempionatas (Jaunimas) |
Vieta |
Šokėjai |
Kolektyvas |
1 |
Žymantas Kučikas–Agnė Pečeliūnaitė |
„Rumba“ (Panevėžys) |
2 |
Ivanas Kazakevichas–Jurga Gustaitė |
„Sūkurys“ (Kaunas) |
3 |
DominykasGranskas–Kotryna Petrošiūtė |
„Dileksa“ (Vilnius) |
4 |
Vilius Jakas–Eidvilė Jonikaitė |
„Rolina“ (Gargždai) |
5 |
Karolis Varkalys–Gabrielė Siriūnaitė |
„Sūkurys“ (Kaunas) |
6 |
Mindaugas Strazdas–Evelina Butkaitė |
„Sūkurys“ (Kaunas) |
LSŠF ST šokių čempionatas (Jauniai II gr.) |
Vieta |
Šokėjai |
Kolektyvas |
1 |
Edvinas Belousovas–Anastasija Piazenko |
„Žuvėdra“ (Klaipėda) |
2 |
Audrius Kleišmantas–Justė Bučiūnaitė |
„Sūkurys“ (Kaunas) |
3 |
Tomas Meema–Goda Dagytė |
„Rumba“ (Panevėžys) |
4 |
Karolis Stanynas–Kamilė Giedrikaitė |
„Rumba“ (Panevėžys) |
5 |
Edvinas Ringys–Rugilė Monginaitė |
„Žuvėdra“ (Klaipėda) |
6 |
Orestas Vasiliauskas–Olivija Gramaliauskaitė |
„Svivelis“–„Žuvėdra“(Palanga–Klaipėda) |
LSŠF ST šokių čempionatas (Jauniai I gr.) |
Vieta |
Šokėjai |
Kolektyvas |
1 |
Justas Skara–Vaida Šiaulytytė |
„Ritmas“–„Svivelis“ (Kretinga–Palanga) |
2 |
Simas Seikauskas–Liucija Norušaitė |
„Rumba“ (Panevėžys) |
3 |
Karolis Michalas Tomeckis–Austėja Bliujūtė |
„Siluetas“–„Sūkurys“ (Vilnius–Kaunas) |
4 |
Karolis Petrošius–Marija Kožuhar |
„Siluetas“–„Tornado“ (Vilnius) |
5 |
Karolis Drungilas–Eva Borovik |
„Siluetas“ (Vilnius) |
6 |
Domantas Razgaitis–Eva Puplevičiūtė |
„Promenada“ (Klaipėda) |
LSŠF ST šokių čempionatas (Senjorai) |
Vieta |
Šokėjai |
Kolektyvas |
1 |
Gintaras Kručinskas–Eglė Kručinskienė |
„Sūkurys“ (Kaunas) |
2 |
Darius Andriuškevičius–Vilma Andriuškevičienė |
„Rolo“ (Kaunas) |
3 |
Darius Navasaitis–Rita Navasaitienė |
„Kaspinas“ (Kaunas) |
4 |
Linas Steponavičius–Laimutė Steponavičienė |
„Palangos moksleiviai“ (Palanga) |
5 |
Artūras Grebliauskas–Beata Grebliauskienė |
Editos Daniūtės studija. (Kaunas–Vilnius) |
6 |
Stanislovas Česonis–Ramunė Jurčiukonienė |
„Kaspinas“ (Kaunas) |
LSŠF ST šokių čempionatas (Jaunučiai II D gr.) |
Vieta |
Šokėjai |
Kolektyvas |
1 |
Karolis Burneikis–Izabelė Šekaitė |
„Tvistas“ (Kaunas) |
2 |
Deividas Tamulionis–Simona Pekeliūnaitė |
„Rumba“ (Panevėžys) |
3 |
Daniil Piazenko–Fausta Timinskaitė |
„Žuvėdra“ (Klaipėda) |
4 |
Mamertas Ložys–Svajonė Jazilionytė |
„Žuvėdra“ (Klaipėda) |
5 |
Aretas Žarnauskas–Julija Minčenkova |
„Žingsnis“ (Klaipėda) |
6 |
Neilas Ceinorius–Alina Jankauskaitė |
„Žuvėdra“ (Klaipėda) |
LSŠF ST šokių čempionatas (Jaunučiai I E6 gr.) |
Vieta |
Šokėjai |
Kolektyvas |
1 |
Arnas Kranauskas–Viktorija Vaišvilaitė |
„Rumba“ (Panevėžys) |
2 |
Adomas Kuznecovas–Alanta Kalibataitė |
„Flamenko“ (Kaunas) |
3 |
Kasparas Bubnovas–Silvija Kerekeš |
„Žuvėdra“ (Klaipėda) |
4 |
Jonas Terleckas–Berta Biknerytė |
„Spindulys“ (Mažeikiai – Tauragė) |
5 |
Gustas Logvinovas–Aiša Jaselskytė |
„Žuvėdra“ (Klaipėda) |
6 |
Tadas Pocevičius–Ugnė Urbonavičiūtė |
„Spindulys“ (Mažeikiai – Tauragė) |