Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

L.Vanagienė: „Traumuotas Deividas nenorėjo trauktis iš varžybų“ (video)

I.Tobias ir D.Stagniūnas varžybose Dortmunde
ice-dancing.com photograpfy / I.Tobias ir D.Stagniūnas varžybose Dortmunde
Šaltinis: 15min
0
A A

Kaip jau skelbė 15min.lt, Austrijoje vykusių tarptautinių dailiojo čiuožimo varžybų nebaigė Lietuvai atstovaujanti Isabellos Tobias ir Deivido Stagniūno pora. Vakar medikai traumuotam D.Stagniūnui padarė rentgeno nuotrauką ir nerado pėdos kaulo skilimo, tačiau griežtai uždraudė tęsti varžybas. Pats sportininkas iki paskutinės minutės vylėsi, kad galės atlikti laisvąją programą.

Lietuvos dailiojo čiuožimo federacijos prezidentė Lilija Vanagienė buvo kartu su šokių ant ledo pora Austrijoje ir 15min.lt patvirtino, kad D.Stagniūnas patyrė kojos traumą. Pasirodo, pora skaudžiai griuvo per treniruotę, tačiau tikėjosi, jog Deivido trauma nėra rimta. Tą patį vakarą medikai atliko rentgeno tyrimus ir nerado jokių kaulų skilimų. Tiesa, jau kitą dieną čiuožėjo koja stipriai ištino ir jis vos galėjo paeiti. „Deividas prašė nuskausminamųjų ir veržėsi čiuožti, tačiau tiek treneriai, tiek medikai tikino, kad rizika pernelyg didelė. Jei tai būtų buvęs Europos ar pasaulio čempionatas, Deivido nebūtume sulaukę. Jis – labai užsispyręs ir atkaklus žmogus“, – pasakojo L.Vanagienė.

Varžybos Austrijoje buvo trečios vos prieš pusmetį susikūrusios I.Tobias ir D.Stagniūno poros karjeroje. Nors po trumposios programos Lietuvai atstovaujanti pora užėmė trečią vietą, ekspertai porai prognozavo netgi pirmąją vietą šiose varžybose. „Stebėjau šią porą rungsėjį ir dabar Austrijoje. Dabar jų čiuožimas skiriasi kaip diena ir naktis. Netgi teisėjai kalbėjo, jog Isabella ir Deividas – labai išskirtinė ir išraiškinga pora“, – sakė L.Vanagienė.

Balandžio mėnesį D.Stagniūnas nusprendė išsiskirti su savo buvusia partnere K.Copely ir ieškoti naujos partnerės. I.Tobias anksčiau čiuožė už Gruziją ir su savo porininku dalyvavo jaunimo varžybose. Isabella – ne tik čiuožėja, bet ir profesionali baleto šokėja. Šiai merginai dar tik 19 metų, todėl su šia pora treneriai sieja daug vilčių.

Gruodžio 9–10 d. Lietuvos pora planuoja startuoti dar vienose tarptautinėse varžybose Zagrebe, o šiemet žada dalyvauti ir Europos bei pasaulio čempionatuose.

Lapkričio 4 d. Seimas priėmė prieštaringai vertinamą naujos redakcijos Pilietybės įstatymą, išplečiantį dvigubos pilietybės ribas. Šis įstatymas gali atverti Lietuvos šokių ant ledo porai kelius dalyvauti olimpinėse žaidynėse. 

Siūlome pažiūrėti pirmąjį naujosios šokių ant ledo poros laisvosios programos vaizdo įrašą iš varžybų Dortmunde:

VIDEO: 3. Isabella TOBIAS - Deividas STAGNIUNUAS LTU Free Dance 129.97 points overall
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką