Olimpiados šeimininkai triumfavo bobslėjaus moterų varžybose

Kanados moterys bobslėjaus varžybose laimėjo auksą ir sidabrą
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Kanados moterys bobslėjaus varžybose laimėjo auksą ir sidabrą
Šaltinis: BNS
0

Iškart du Vankuverio žiemos olimpiados medalius Kanadai trečiadienį moterų bobslėjaus dviviečių ekipažų varžybose iškovojo žaidynių šeimininkės.

Po keturių važiavimų auksą pelnė 24–erių metų Kaillie Humphries ir 31–erių Heather Moyse – 3 minutės 32,28 sekundės.

0,85 sekundės bendrojoje įskaitoje olimpinėms čempionėms pralaimėjo bei antros buvo kanadietės Helen Upperton bei Shelly–Ann Brown. Bronzos medaliai atiteko amerikietėms Erin Pac ir Elanai Meyers – (3:33,40).