2011 02 23

Pasaulio reitingo varžybose Maltoje Kauno šokėjai užėmė penktąją vietą

Maltoje vykusiose Tarptautinės sportinių šokių federacijos (IDSF) pasaulio reitingo standartinių šokių varžybose „Malta DanceSport Cup 2011“ penktąją vietą iškovojo Kauno sportinių šokių klubo (SŠK) „Kaspinas“ atstovai Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė, kuriuos treniruoja Daiva Dackevičienė bei Giedrius Januškevičius.
Lietuvos šokėjai užėmė aukštą penktą vietą.
Lietuvos šokėjai užėmė aukštą penktą vietą. / LSSF

Šešių porų finale kauniečiams aplenkti pavyko tik atstovus iš Italijos – Simone'ą Carabellesę ir Lucią Cafagną.

30 porų turnyro Maltoje nugalėtojais tapo rusai Sergejos Konovalcevas bei Olga Konovalceva, antrąją vietą užėmė Salvatore Todaro ir Violeta Janeva iš Bulgarijos, o treti liko Italijos šokėjai Andrea Zaramella bei Letizia Ingrosso.