Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gruodžio 3d. 19:06

Pasaulio veteranų badmintono čempionate – rekordinis lietuvių pergalių skaičius

Čempionato akimirka
Salvijaus Stravinso nuotr. / Čempionato akimirka
Šią savaitę Huelva mieste Ispanijoje vyksta Pasaulio veteranų badmintono čempionatas, kuriame dalyvauja šeši badmintono žaidėjai iš Lietuvos bei pirmą kartą istorijoje teisėjauja teisėja iš Lietuvos Živilė Simonaitytė.

Pasaulio veteranų badmintono čempionate „ElPozo BWF World Senior Badminton Championships 2021“ Lietuvai šiemet atstovauja žaidėjai Algirdas Kepežinskas, Laimonas Vaškevičius, Evaldas Čižinauskas, Salvijus Stravinskas, Ovidijus Žukauskas ir Sonata Zinkevičienė. Į turnyrą taip pat turėjusiai važiuoti Ramunei Petrošienei vykti į varžybas sutrukdė trauma. Visus dalyvius į čempionatą Ispanijoje taip pat atlydėjo ir palaikymo grupė.

Nors ir nepavyko čempionate pelnyti medalių, iš Ispanijos lietuviai sugrįš iškovoję rekordiškai daug mažesnių pergalių, džiaugiasi Lietuvos badmintono federacija.

Visi Lietuvos sportininkai čempionate iškovojo net septynias pergales kartu sudėjus: 2 vyrų vieneto kategorijoje, 3 vyrų dvejeto disciplinoje ir 2 mišraus dvejeto kovose.

„Šiame čempionate buvo pasiektas absoliutus lietuvių pergalių rekordas per visą dalyvavimo veteranų čempionatuose istoriją“, – lietuvių pasiekimais džiaugėsi čempionato dalyvis A. Kepežinskas.

Jam antrino S. Stravinskas, kuris pripažino, kad prieš vykstant į čempionatą nebuvo labai didelių lūkesčių skinti pergales, tačiau turnyrui prasidėjus ir pasiekus pirmuosius laimėjimus, apetitas kilo bevalgant. Tad į aikštelę sportininkai žengdavo apimti sportinio azarto jau ne tik pažaisti, bet ir nugalėti.

Gruodžio 4-ąją finišuosiančiame Pasaulio veteranų badmintono čempionate dalyvauja ne tik lietuvių sportinininkai – grandioziniame badmintono renginyje pirmą kartą istorijoje dirba ir teisėja iš Lietuvos Ž. Simonaitytė.

Kvietimo teisėjauti čempionate sulaukusi Ž. Simonaitytė yra aukščiausią kvalifikaciją turinti badmintono teisėja Lietuvoje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

02:11
16:07
02:16

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką