Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 01 18, 00:04

Po istorinio čempionato rinktinė liko be trenerio – M.Andriuška nusprendė trauktis

Lietuvos vyrų rankinio rinktinę į pirmą čempionatą nuo 1998-ųjų atvedęs Mindaugas Andriuška, komandai neiškovojus nė taško F grupėje, nusprendė prisiimti atsakomybę ir trauktis iš vyriausiojo trenerio posto.
Mindaugas Andriuška Iš Košicės
Mindaugas Andriuška / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Pakalbėjau su federacija – aš palieku rinktinę. Manau, visiems aišku, kad rezultatas nėra teigiamas. Reikia kažkokio postūmio“, – po paskutinio mačo, pasibaigusio kovinga nesėkme 29:35 Norvegijai pareiškė 43-ejų specialistas.

Po 24-erių metų pertraukos Europos čempionate žaidusiems lietuviams taškų iškovoti nepavyko: rusai buvo stipresni 27:29, o šeimininkai slovakai – 26:31.

„Dėl patekimo į čempionatą – visi patenkinti, bet ir čempionate norėjosi pasirodyti geriau. Kažkokį sau tikslą išsikelti, kad ir į kitą etapą patektume, bet nepavyko. Reiškia, reikia priimti atitinkamus sprendimus“, – savo sprendimo motyvus aiškino M.Andriuška.

„Tai nebuvo vienadienis sprendimas. Kalbėjome su komanda, jeigu mes nepasiekiame teigiamo rezultato, kažką reikia keisti. Mano sprendimas toks“, – teigė jis, pridūręs, kad apsisprendimas trauktis nebuvo lengvas.

Nuo 2019-ųjų rinktinę treniravęs M.Andriuška dar negalėjo pasakyti, ką veiks ateityje. „Planų turiu, užsiimsiu verslu“, – nusišypsojo dabar jau buvęs nacionalinės komandos strategas.

Pasiūlymų, kas galėtų perimti rinktinės vadeles iš jo rankų, M.Andriuška neturėjo. „Manau, federacija nuspręs, kokio plano jie imsis, kad rankinis gyvuotų ir kiltų į viršų“, – teigė rankinio specialistas.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką