Prestižinėse varžybose Italijoje penkiakovininkė Laura Asadauskaitė iškovojo sidabrą

Penkiakovininkė Laura Asadauskaitė grįžo į Lietuvą su sidabro medaliu.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Penkiakovininkė Laura Asadauskaitė grįžo į Lietuvą su sidabro medaliu.
0

Spalio 29-30 dienomis Katanijoje (Italija) vyko baigiamosios šiuolaikinės penkiakovės sezono varžybos „Champion of Champions“.

Jose dalyvavo po 18 moterų ir vyrų, kurie pagal pastarųjų metų rezultatus gavo vardinius pakvietimus.

Tarp pakviestųjų ir du lietuviai – Laura Asadauskaitė bei Justinas Kinderis.

L.Asadauskaitė prestižinėse varžybose užėmė antrą vietą. Iki nugalėtojos Margaux Iskasen (JAV) Lietuvos penkiakovininkei pritrūko 180 taškų.

Paskutinę šaudymo ir bėgimo rungtį M.Isaksen pradėjo pirma, o L.Asadauskaitė – devinta, nuo lyderės atsilikdama 52 sek. Lietuvei pavyko pakilti iki antrosios pozicijos.

L.Asadauskaitė fechtavimosi varžybose užėmė 5 vietą, plaukime – 12, jojime – 1, bėgimo ir šaudymo rungtyje – 2.

Bronzos medalis moterų varžybose įteiktas 21-erių metų ukrainietei Irinai Chochlovai.

Rusijai atstovaujanti Donata Rimšaitė varžybose nedalyvavo. Olimpinė čempionė  vokietė Lena Schoeneborn užėmė penktąją, o pasaulio čempionė ukrainietė Viktorija Tereščiuk – tik šeštąją vietą.

Vyrų varžybose J.Kinderis užėmė 5 vietą.

Geriausių penkiakovininkų varžybos „Champion of Champions“ vyksta po 32-ejų metų pertraukos. Jų prizų fondą sudarė 50 tūkst. eurų. Nugalėtojams atiteko po 7500 eurų.