2011 04 19

Profesionalų sportinių šokių planetos pirmenybėse Lietuvos pora – septinta

Rusijos sostinėje vykusiuose pasaulio profesionalų Lotynų Amerikos sportinių šokių pirmenybėse į stipriausiųjų dešimtuką pateko bei septintąją vietą užėmė Lietuvos pramoginių šokių asociacijos šokėjai – Justinas Duknauskas ir Anna Melnikova-Duknauskė.
Justinas Duknauskas ir Anna Melnikova-Duknauskė
Justinas Duknauskas ir Anna Melnikova-Duknauskė / Mindaugo Vaičiulio/BFL nuotr.

Kita Lietuvos pora – Andrius Kandelis ir Jelena Zverevščikova – liko trylikta tarp 52 stipriausių pasaulio porų iš 31 valstybės.

Planetos čempionais antrą kartą tapo JAV atstovai Riccardo Cocchi ir Julija Zagoriujčenko, aplenkę Michalą Malitowsky'į bei Joanną Leunis ir Rusijos porą – Sergejų Surkovą bei Melią.

Dance Sport nuotr./Lietuvos čempionai Lina Chatkevičiūtė ir Donatas Vėželis
Dance Sport nuotr./ Lina Chatkevičiūtė ir Donatas Vėželis

Tuo tarpu Rumunijoje vykusiame Tarptautinės sportinių šokių federacijos (IDSF) pasaulio reitingo standartinių šokių turnyre „Dance Masters 2011“ nugalėjo Kauno sportinių šokių klubo „Sūkurio“ pora Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė.

Lietuvos standartinių šokių čempionai finale aplenkė Italijai atstovaujančius Jevgenijų Mošeniną bei Genny Favero ir Raresą Cojoc bei Katarjiną Kapral iš Rumunijos.

Standartinių sportinių šokių turnyre Budapešte dalyvavo 61 šokėjų pora.