2010 09 05

Rimšaitei ir Kinderiui – pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionato mišrios estafetės bronza!

Planetos šiuolaikinės penkiakovės pirmenybėse Kinijoje trečiąją vietą mišrioje estafetėje sekmadienį užėmė ir bronzos medalius iškovojo Justinas Kinderis ir Donata Rimšaitė.
D.Rimšaitė šiuo metu vieši Rusijoje
D.Rimšaitei tai buvo antrasis pasaulio čempionato medalis / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Tai buvo jau antrieji sportininkų medaliai pelnyti šiame čempionate. Vyrų asmeninėse varžybose J. Kinderis penktadienį iškovojo bronzą, o moterų asmeninėse varžybose šeštadienį D. Rimšaitė pelnė sidabrą.

Sekmadienį estafetėje Lietuvos sportininkų duetas sumoje surinko 5594 taškus.
Fechtavimosi rungtyje buvo užimta ketvirtoji (874 tšk.) vieta, plaukime - devintoji (1332 tšk.), jojime - devintoji (1068 tšk.), o krose bei šaudyme (2320 tšk.) iškovota pergalė.

Mišrios estafetės auksas atiteko lenkams Remigiuszui Goliui ir Sylviai Czwojdzinskai (5660 tšk.), o sidabrą iškovojo ukrainiečiai Pavlas Tymoščenka bei Viktorija Terešiuk (5622 taškai).

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas