2011 04 17

Šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės varžybose Justinas Kinderis pelnė bronzą

Šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės varžybų antrajame etape Italijoje trečiąją vietą užėmė ir bronzos medalį sekmadienį iškovojo Justinas Kinderis, kuris tarp 36 dalyvių finale surinko 5820 taškų.
Justinas Kinderis
Justinas Kinderis. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Lietuvis lyderiu tapo jau po fechtavimosi (1084 tšk.) rungties, plaukime buvo 22-as (1308 tšk.), jojime – tryliktas (1180 tšk.), tačiau krose bei šaudyme liko tik 29-as (2248 tšk.).

Pekino olimpiados vicečempionas Edvinas Krungocas su 5504 taškais užėmė 29-ąją vietą, Tomas Makarovas (5280 tšk.) tenkinosi 35-ąja pozicija.

Antrojo pasaulio šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės varžybų etapo auksą iškovojo vengras Adamas Maroši (5924 tšk.), finale aplenkęs rusą Aleksandrą Lesuną (5880 taškų).

Priminsime, kad moterų varžybose auksas atiteko Rusijai atstovaujančiai Donatai Rimšaitei, o lietuvės liko be medalių.

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius