2015 05 03

Skaitytojai geriausiu balandžio mėnesio sportininku išrinko Aurimą Didžbalį

15min.lt portalo organizuojamuose mėnesio sportininko rinkimuose balandį triumfavo sunkiaatletis Aurimas Didžbalis.
Aurimas Didžbalis
Aurimas Didžbalis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Praėjęs mėnuo 24-erių metų atletui buvo sėkmingiausios jo karjeroje. Gruzijos sostinėje Tbilisyje vykusiame Europos sunkiosios atletikos čempionate jis tapo čempionu svorio kategorijoje iki 94 kg.

Lietuvos atletas dvikovėje iškėlė 403 kg ir 4 kg aplenkė antroje vietoje likusį 17-metį Rusijos atstovą Chetagą Chugajevą – 399 kg (180 kg + 219 kg).

Rovimo veiksmu lietuvis iškėlė 182 kg sveriančią štangą bei iškovojo mažąjį aukso medalį.Mažąjį aukso medalį lietuvis iškovojo ir stūmimo rungtyje, lemiamu bandymu iškėlęs 221 kg.

Aurimui savo balsus atidavė net 63 proc. visų 15min.lt svetainės lankytojų.

Konkurenciją jam sudarė kelialapį į 2016 m. olimpines žaidynes Rio de Žaneire jau užsitikrinusi plaukikė Rūta Meilutytė (19 proc.) bei Romoje vykusiame šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės etape auksą nuskynusi Laura Asadauskaitė (18 proc.).

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas