Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti
2014 08 19

Šokėjai Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė laimėjo bronzos medalius

Šeštadienį, po 9 metų pertraukos, Lietuvos šokėjai pateko į prestižinių varžybų „German Open Championships” suaugusiųjų grupės „Grand Slam” standartinių šokių kategorijos finalą. Kauno „Kaspino” šokėjai Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė Vokietijos mieste Štutgarte vykusiose varžybose laimėjo trečiąją vietą.
Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė
Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė / asmeninio archyvo nuotr.

Varžybų nugalėtojais tapo šių metų suaugusiųjų grupės standartinių šokių kategorijos Europos vicečempionai Simone Segatori ir Annette Sudol, atstovaujantys Vokietijai, o antroji vieta atiteko Dmitryjui Zharkovui ir Olgai Kulikovai iš Rusijos.

Kita Lietuvai atstovaujanti pora Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva („Dileksa”, Vilnius)  užėmė ketvirtąją vietą. Varžybose dalyvavo 281 pora iš 39 šalių.

Po varžybų Lietuvos šokėjai neslėpė džiaugsmo ir teigė, jog toks aukštas rezultatas šiose varžybose gali tapti svarbiu žingsniu pasaulio ir Europos čempionatų finalų link.

VIDEO: Lietuvos atstovų pasirodymas

„Lapkričio mėnesį vyksiančiame pasaulio čempionate varžysis tos pačios poros, tad šis laimėjimas mums parodė, jog turime realių šansų būti pasaulio geriausiųjų finale”, – teigė I.Žukauskaitė.

Šokėja pasidžiaugė ir tuo, kad į prestižinių varžybų finalą pateko net dvi poros iš Lietuvos: „Ir profesionalų ir suaugusiųjų grupių finaluose šoko po dvi lietuvių poras. Tai įrodo, kad net tokia nedidelė šalis kaip Lietuva gali varžytis su pasaulio grandais”.

Paskutinį kartą Lietuvos šokėjai „German Open Championships” suaugusiųjų grupės „Grand Slam” standartinių šokių kategorijos finale varžėsi prieš 9 metus – 2005m. Arūnas Bižokas ir Edita Daniūtė tapo šių varžybų vicečempionais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Reklama
Inovacijų agentūros teikiamas paslaugas teigiamasi vertina 88 proc. klientų
Reklama
Paroda „Beauty Expo 2024“: trys dienos profesionaliems grožio produktams ir paslaugoms
Reklama
IKEA mažina kainas
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką