2012 03 11

Stebėkite tiesiogiai: Justino Kinderio pasirodymas šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės finale

Sekmadienį Šarlotėje (JAV) stipriausi penkiakovininkai startuoja pasaulio taurės varžybų pirmojo etapo finale. Tarp 36 finalistų yra vienintelis Lietuvos atstovas Justinas Kinderis.
Justinas Kinderis
Justinas Kinderis / Alfredo Pliadžio nuotr.

Finalinis etapas prasidės 20.30 val. Finalą galite sekti 15min.lt portale.

J.Kinderis kvalifikacijoje surinko 4596 taškus ir užėmė ketvirtą vietą A atrankos grupėje (atrankoje startavo 99 sportininkai).

Į finalą nepateko kiti du Lietuvos atstovai. Keturioliktas A grupėje liko 23-ejų metų Paulius Aleksandravičius (4524 tšk.), kuriam iki finalo pritrūko vos 40 taškų.

Nepasisekė ir 39-erių metų Pekino olimpiados vicečempionui Edvinui Krungolcui, kuris surinko tik 4160 taškų ir liko tik 27-as C grupėje.

Primename, kad šeštadienį vykusiame moterų varžybų finale 28 metų Laura Asadauskaitė užėmė ketvirtą vietą, o Gintarė Venckauskaitė (5116 tšk.) užėmė 22-ą vietą.

Devinta tarp 36-ių finalo dalyvių liko Rusijai atstovaujanti Donata Rimšaitė.