Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ukmergėje paaiškėjo Lotynų Amerikos sportinių šokių šalies čempionai

Lotynų Amerikos šokiai
Aliaus Koroliovo nuotr. / Lotynų Amerikos šokiai
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

Technologijų ir verslo mokyklos sporto centre Ukmergėje vykusiose 2011 metų Lotynų Amerikos sportinių šokių Lietuvos pirmenybėse dalyvavo 349 poros.

Po šio čempionato bus patikslinti Lietuvos sportinių šokių federacijos (LSŠF) rinktinių sąrašai, o geriausius rezultatus pasiekusios poros atstovaus Lietuvai šių metų Europos, pasaulio čempionatuose bei taurių varžybose.

Lotynų Amerikos sportinių šokių Lietuvos čempionato finalų dalyviai bei prizininkai:

suaugusieji –
1. Jokūbas Venckus–Jomantė Dapkevičiūtė, „Ratuto“ ir gimnast. m–la (Vilnius)
2. Gediminas Grigonis–Sandra Kniazevičiūtė „Sūkurys“  (Kaunas)
3. Liudas Tamulaitis–Mona Vinklerytė, „Kandela“ (Vilnius)
4. Jonas Kazlauskas–Jasmine Whitney Chan, „Ratuto“ ir gimnast. m–la (Vilnius)
5. Valerijus Osadčenko–Olga Osadčenko, „Sūkurys“(Kaunas)
6. Rihards Eglitis–Eglė Straleckaitė, „Sūkurys“ (Kaunas)

jaunimas –
1. Ivan Kazakevich–Jurga Gustaitė, „Sūkurys“
2. Edgaras Brazas–Viktorija Gaidytė, „Ratuto“ ir gimnast. m–la
3. Mantas Kirvelis–Svetlana Azarova, „Siluetas“ (Vilnius)
4. Mindaugas Strazdas–Evelina Butkaitė, „Sūkurys“ (Kaunas)
5. Nikita Moisejenko–Ieva Miklaševskaja, „Dileksa“ (Vilnius)
6. Ligitas Bernatavičius–Eglė Valentaitė, „Alemana“ (Alytus)

jauniai II  gr. –
1. Edvinas Belousovas–Anastasija Piazenko, „Žuvėdra“ (Klaipėda)
2. Edvinas Ringys–Rugilė Monginaitė, „Žuvėdra“ (Klaipėda)
3. Orestas Vasiliauskas–Olivija Gramaliauskaitė, „Svivelis“–„Žuvėdra“ (Palanga–Klaipėda)
4. Vykintas Širmas–Gytė Bliudžiutė, „Spindulys“ (Mažeikiai – Tauragė)
5. Vilius Baltušis–Gustė Sabaliauskaitė, „Sūkurys“
6. Ernestas Davidovič–Raminta Ruzgaitytė, „Mida“ (Kaunas)

jauniai I gr. –
1. Justas Skara–Vaida Šiaulytytė, „Ritmas–Svivelis“ (Kretinga–Palanga)
2. Simonas Holcmann–Erika Abramova, „Žingsnis“ (Klaipėda)
3. Einoras Degutis–Eglė Grikšaitė, „Rolina“ (Gargždai)
4. Vakaris Apvinis–Urtė Povilauskaitė, „Rid–rito“ (Panevėžys)
5. Simas Seikauskas–Liucija Norušaitė, „Rumba“ (Panevėžys)
6. Dominykas Garbaniauskas–Eglė Bertulytė, „Žuvėdra“ (Klaipėda)

jaunučiai II D gr. –
1. Mamertas Ložys–Svajonė Jazilionytė, „Žuvėdra“ (Klaipėda)
2. Karolis Burneikis–Izabelė Šekaitė, „Tvistas“ (Kaunas)
3. Daniil Piazenko–Fausta Timinskaitė, „Žuvėdra“ (Klaipėda)
4. Neilas Ceinorius–Alina Jankauskaitė, „Žuvėdra“ (Klaipėda)
5. Deividas Tamulionis–Simona Pekeliūnaitė, „Rumba“ (Panevėžys)
6. Aretas Žarnauskas–Julija Minčenkova, „Žingsnis“ (Klaipėda)

jaunučiai I E6 gr. –
1. Jonas Terleckas–Berta Biknerytė, „Spindulys“ (Mažeikiai – Tauragė)
2. Kasparas Bubnovas–Silvija Kerekeš, „Žuvėdra“ (Klaipėda)
3. Gustas Logvinovas–Aiša Jaselskytė, „Žuvėdra“ (Klaipėda)
4. Tadas Pocevičius–Ugnė Urbonavičiūtė, „Spindulys“ (Mažeikiai – Tauragė)
5. Martynas Linkus–Agnė Abromavičiūtė,  „Milagras“ (Šiauliai)
6. Kostas Melnikavičius–Urtė Petrauskaitė, „Rid–rito“ (Panevėžys) 

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką