15min be reklamos
2021 08 22, 14:02

„Velomaratone“ – dviratininkų lenktynės iki paskutinių sekundžių

Sekmadienį Vilnių sudrebinęs „IKI Velomaratonas“ į profesionalų važiavimus sukvietė arti pusė tūkstančio sportininkų. Nors varžybų metu lyderių pozicijas nuolat palaikė šeši sportininkai, intrigą iki pat paskutinių sekundžių užtikrino du į priekį išsiveržę dviratininkai.
Eimantas Gudiškis
Eimantas Gudiškis / Vytauto Pilkausko nuotr.

„CRAMO Sport“ ir „CRAMO Semi-Sport“ dalyvių gretose buvo galima išvysti tokius žinomus veidus kaip, čempioną ir praėjusių metų „IKI Velomaratono“ sportinio važiavimo laimėtoją Ramūną Navardauską, olimpietį Tomą Vaitkų, Europos žaidynių dalyvį Gediminą Bagdoną ir kitus aukšto lygio atletus, rašoma pranešime spaudai.

Greičiausiai 50 km distanciją „CRAMO Semi-Sport“ vyrų grupėje įveikė Colinas Catlinas. Amerikietis atvažiavo per 1 val. ir 8 min., o dar keturi sportininkai atsiliko vos 2 sekundėmis: Martynas Maniušis, Artūras Buivydas bei Adas Vėjas Ridikas.

Moterų „CRAMO Sport“ 50 km važiavimo nugalėtoja – Daiva Ragažinskienė. Ji 50 km įveikė per 1 val. 8 min ir 9 sekundes. D.Ragažinskienės pergalė užtikrina – antrąją vietą užėmė Rasa Pocytė (atvažiavo per 1 val. 10 min. ir 33 sek.), o trečiąją – per 1 val. 12 min ir 30 sek. atmynusi Tatjana Petrauskienė.

Įtempčiausia kova vyko „CRAMO Sport 100 km“ grupėje. Lenktynių pirmoje pusėje į priekį buvo išsiveržę šeši sportininkai: D.Šertvytis, K.Knops, J.Klimavičius, E.Gudiškis, A.Dolgovas ir E.Čivilis. Vis dėl to, lemiamą akimirką kova įvyko tarp Justo Klimavičiaus ir Eimanto Gudiškio. E.Gudiškis iškovojo pergalę, atvažiavęs 2 sek. greičiau nei jo varžovas – per 2 val. 17 min ir 8 sek. Po 1 min. ir 2 sek. įvyko dar viena kova dėl trečios vietos. Ją laimėto Tomas Micė.

„CRAMO Sport“ važiavimą sudaro 100 km, o „CRAMO Semi-Sport“ įveikia 50 km. Po profesionalų „IKI Velomaratone“ prie starto linijos stojo ir mėgėjai, „Terrasport“ riedutininkai, paspirtukininkai ir riedlentininkai, taip pat elektrinių paspirtukų vairuotojai ir atskiroje grupėje gražiausio „IKI Velomaratono“ važiavimo dalyviai – vaikai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Lietuvos dviračių sporto 100-mečio proga – garsūs dviratininkai Vilniuje
Lietuvos dviračių sporto 100-mečio proga – garsūs dviratininkai Vilniuje
Pasaulio dviračių plento čempionate Australijoje – penki Lietuvos atstovai
Pasaulio dviračių plento čempionate Australijoje – penki Lietuvos atstovai
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką