Tiesiogiai
2010-04-06 14:43

Vėželis: gerai šokti nebeužtenka

„Šiais laikais tik gerai šokti nebeužtenka“, – 15min.lt antradienį sakė iš Europos standartinių sportinių šokių čempionato grįžęs Donatas Vėželis.
Šįkart projekto dalyviams teko pristatyti skirtingų profesijų atstovus. Magija ir burtai nepadėjo J.Jurevičiui ir V.Kunauskaitei – pora turėjo atsisveikinti su projektu.
D.Vėželis ir L.Chatkevičiūtė liko patenkinti savo pasirodymu. / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Temos: 1 Šokiai

Maskvoje (Rusija) vykusiose Senojo žemyno pirmenybėse poroje su Lina Chatkevičiūte jie užėmė devintą vietą ir į finalinį šešetuką nepateko.

„Pasirodymą vertiname gerai. Nepavyko įgyvendinti maksimalaus tikslo, patekti į finalą, bet to dėl užkulisinių dalykų praktiškai ir nebuvo galima padaryti. Devinta viena nėra blogai – šokome pusfinalyje, laikome savo pozicijas“, – aiškino D.Vėželis.

Palyginti su praėjusiais metais, Lietuvos čempionų pora pakilo 3 laipteliais. Geriausią rezultatą Europos čempionatuose Kauno sportinių šokių klubo „Sūkurys“ pora pasiekė prieš dvejus metus, kai taip pat Maskvoje liko 7-a.

„Svarbiausia, kad iš savo pusės padarėme viską, ką galėjome. Kiekviename ture šokome vis geriau ir geriau, o pusfinalyje sušokome geriausiai. Toliau jau prasideda žaidimai. Neužtenka tik gerai šokti – reikia geros vadybos, pažinčių, vos ne verslo plano, kur iki smulkmenų iš anksto viskas būtų suplanuota“, – dėstė D.Vėželis.

Senojo žemyno čempionais tapo Vokietijos šokėjai Benedetto Ferrugia ir Claudia Kohler, sidabras atiteko Italijos duetui Andrea Ghigiarelliui ir Sarai Andracchio, bronza – rusams Sergejui ir Olgai Konovalcevams.

Pirmenybėse dalyvavę Kauno „Kaspino“ šokėjai Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė liko aštuoniolikti tarp 58 porų.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą