2009 02 12

Vokietės staigmena – aukso medalis

24 metų Vokietijos kalnų slidininkė Kathrin Hoelzl daugelio ir savo pačios nuostabai ketvirtadienį laimėjo planetos čempionato Prancūzijoje moterų didžiojo slalomo rungtį.
K.Hoelzl negalėjo patikėti, kad tapo pasaulio čempione
K.Hoelzl negalėjo patikėti, kad tapo pasaulio čempione / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Distanciją ji dviem nusileidimais įveikė per 2 minutes 03,49 sekundės. Beje, po pirmojo nusileidimo vokietė buvo ketvirta. K.Hoelzl – pirmoji vokietė nuo 1978 metų (Maria Epple), laimėjusi didžiojo slalomo rungtį.

Kažkokia beprotybė! Negaliu patikėti!

„Kažkokia beprotybė! Negaliu patikėti! Stengiausi atiduoti visas jėgas. Kai jau buvau prie finišo linijos, žinojau, kad to užteks užlipti ant prizininkų pakylos. Tačiau, kad laimėsiu, negalėjau patikėti“, – kalbėjo ji.

Vos 0,09 sekundės finiše čempionei pralaimėjo bei sidabro apdovanojimą pelnė 25-erių metų slovėnė Tina Maze.

Bronzos medalis atiteko 28-erių metų olimpinei vicečempionei suomei Tanjai Poutiainen, kurią nuo Vokietijos kalnų slidininkės skyrė 0,45 sekundės.

Šioje rungtyje ketvirtadienį dėl nykščio traumos dėl apdovanojimų nesivaržė du aukso medalius Prancūzijoje jau iškovojusi JAV kalnų slidininkės Lindsey Vonn.