Dabar populiaru
Publikuota: 2017 lapkričio 4d. 17:59 , Atnaujinta: 2017 lapkričio 5d. 00:18

Narvo karaliai: tas saldus revanšo skonis – lietuviai paguldė ant menčių amerikiečius

Lietuvių kova prieš amerikiečius
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Lietuvių kova prieš amerikiečius

Lapkričio 4 d. Kauno sporto halėje įvyko antrasis mišrių kovos menų „King of the Cage“ turnyras, kuriame susigrūmė 28 kovotojai iš 6 valstybių. Vakaro dvikovoje dėl KOTC čempiono diržo 42-ejų metų MMA čempionas Rokas Stambrauskas įveikė milžiną iš JAV – 43-ejų metų Tony Lopezą. Savo revanšo sulaukė ir Karolis Buslys, smūgių kruša įveikęs Shadą Smithą. Iš 8 tarptautinių dvikovų lietuviai nepralaimėjo nė vienos.

Pirmą kartą „King of the Cage“ Lietuvoje surengtas šių metų pavasarį. Tuomet Kauno sporto halėje Lietuvos garbę prieš amerikiečius gynė trys lietuviai ir visi trys pralaimėjo. Tad antrasis turnyras pulsavo saldaus revanšo ritmu.

Jei Karolis Buslys siekė atsirevanšuoti už save, tai R.Stambrausko tikslas – reabilituoti dviejų anksčiau prieš T.Lopezą kapituliavusių lietuvaičių – Egidijaus Valavičiaus ir Tomo Pakutinsko – vardus. Pavasarį varžovus iki tol vieną po kito smaugusiam Tomui teko pasiduoti po to, kai amerikietis skausmingai užlaužė jo ranką – iš Tauragės kilusiam kovotojui buvo išnarintas petys.

Šį mėnesį 44-ąjį gimtadienį švęsiančio amerikiečio T.Lopezo sąskaitoje – 80 profesionalių kovų, iš kurių laimėtų – 55. 20 pergalių jis pasiekė nokautais.

Prienų sporto klubo „Vėjas“ treneris R.Stambrauskas – Shidokan Karate pasaulinio turnyro ir universalių kovų pasaulio čempionas, MMA kovų Japonijoje, Suomijoje, Danijoje, Vokietijoje laimėtojas, Baltijos šalių greplingo imtynių čempionas bei daugkartinis Lietuvos MMA kovų nugalėtojas. Praėjusiais metais jis įveikė amerikiečio įveiktą E.Valavičių.

Paklaustas, ką mano apie tai, kad priešininkui iš JAV jau pavyko įveikti du lietuvaičius, Rokas prieš kovą atsakė: „Ruošiuosi rimtai šiai kovai. Trečias kartas nemeluoja“.

Šį mėnesį 44-ąjį gimtadienį švęsiančio amerikiečio T.Lopezo sąskaitoje – 80 profesionalių kovų, iš kurių laimėtų – 55. 20 pergalių jis pasiekė nokautais. Per savo solidžią karjerą, kuri prasidėjo nuo karatė treniruočių, šis sunkiasvoris yra iškovojęs ne vieną „King of the Cage“ (KOTC) čempiono diržą. Kriptonitu vadinamas dviejų metrų kovotojas yra kviečiamas dalyvauti net ir UFC turnyre.

Jėgas jis yra išbandęs ne tik mišrių kovos menų srityje, bet ir kine. T.Lopezui teko vaidinti Holivudo veiksmo filmuose, epizodinį blogiuko vaidmenį jis atliko ir pasaulinio garso reperio Drake'o vaizdo klipe „Hold on“. Vien šiemet jis dalyvavo trijų skirtingų kino juostų filmavimo aikštelėse. Vienas jų „Detective Jimmy Apple“.

„Dirbu statybose. Be to, kaunuosi. Pradėjau sportinę karjerą nuo karatė treniruočių. Ši sporto šaka man suteikė visų kovos rūšių pagrindus. Pamenu, nuo 20 iki 25-erių metų treniravausi kaip pašėlęs: po 5 val. kasdien. Kad ir koks fiziškai stiprus būtum, svarbiausia yra lavinti techniką ir ištvermę. Taigi statybos, kovos ir, kiek lieka laisvo laiko – filmuojuosi kine. Kartais tenka vaidinti ir kovotoją“, – pakalbintas 15min žurnalistės, teigė Tony.

Negana to, šis milžinas augina ir 6 vaikus, kurie, tėčiui kovojant JAV, visuomet palaiko jį prie ringo kampo. Kiekviename žingsnyje jį palaiko ir žmona, kurią Tony vadina tikrąja jo trenere, vadybininke ir padėjėja gyvenime.

Paklaustas, kokią taktiką yra paruošęs lapkričio 4 d. kovai ir kaip žada nugalėti R.Stambrauską, amerikietis išklojo viską kaip ant delno: „Rokas greitai ir daug juda. Tai vienintelis jo pranašumas. Bandysiu suklaidinti: imituosiu, kad tuoj atliksiu vieną veiksmą, tačiau iš tikro imsiuosi kito. Jis, tarkime, koncentruosis į mano koją, o aš tuo tarpu smūgiuosiu ranka. Ar ne klaidinga atskleisti taktiką varžovui? Nesvarbu, kad jis žino ją, svarbu, ar sugebės sustabdyti, atlaikyti tai, kas jo laukia. Koks mano pranašumas? Patirtis ir ištvermė“.

Aliaus Koroliovo/15min nuotr./Tony Lopez ir Rokas Stambrauskas
Aliaus Koroliovo/15min nuotr./Tony Lopez ir Rokas Stambrauskas

Rokas už Tony – tiek žemesnis, tiek lengvesnis. Kovotojų svorių skirtumas – apie 10 kg. Ar tai – amerikiečio pranašumas?

„Tikrai ne. Ant grindų mes visi lygūs“, – patikino T.Lopezas.

Sunkiasvorių kova (5 raundai po 5 minutes) vyks dėl „King of the Cage“ čempiono diržo. Lietuvio priešininkas iš JAV šiemet jau iškovojo aštuonias pergales iš eilės.

Ar Karolis Buslys pasieks revanšą?

Antrą kartą į Lietuvą atvyko ir amerikietis Sh.Smithas, per karjerą daugiau nei 50 kartų kopęs į profesionalų ringą, kovojęs „Bellator 92“ turnyre. Prieš pusmetį Kaune jis paskutinėje vakaro dvikovoje dėl KOTC svorio kategorijos iki 60 kg čempiono diržo įveikė tą patį K.Buslį. Tuomet antrame raunde Sh.Smithas iškovojo pergalę trikampiu kojų smaugimu. Jaunystėje ne kartą į gatvės muštynes patekęs amerikietis – aršaus charakterio vyras, kurį laiką dienas leidęs net kalėjime.

Aliaus Koroliovo/15min nuotr./Shad Smith
Aliaus Koroliovo/15min nuotr./Shad Smith

Antrą kartą į Lietuvą atvyko ir amerikietis Sh.Smithas, per karjerą daugiau nei 50 kartų kopęs į profesionalų ringą, kovojęs „Bellator 92“ turnyre.

Ne tik K.Buslys lapkričio 4-ąją siekė savojo revanšo. Revanšinėje kovoje susigrūmė ir lietuvaitė Evelina Puidaitė, antrą kartą ringe stojusi prieš moldavę Verą Julietą, „Adrenalin gym“ klubo atstovę, 2015-2016 m. savo šalies čempionę ir taurės laimėtoją. Tiesa, revanšo siekė ne ji, o moldavė.

Daugkartinė bušido SWAT turnyrų dalyvė ir nugalėtoja E.Puidaitė yra laimėjusi K1 Europos čempionatą, du kartus tapusi Baltijos šalių muai tai vicečempione. Balandį Kaune vykusiame pirmajame KOTC turnyre vienintelė merginų dvikova truko neilgai. V.Julieta praleido stiprų smūgį į krūtinę, nusigręžė nuo priešininkės, ir teisėjas nusprendė kovos nebetęsti. Tai įsiutino moldavę: iš narvo ji išėjo supykusi ir nemandagiais gestais reikalavo revanšinės kovos. Lietuvė pirštinę pakėlė.

„Jau esu kovojusi su šia priešininke, todėl manau, kad visiems aišku, jog nugalėsiu ir šį kartą“ – ryžtingai prieš revanšinę kovą kalbėjo sportininkė.

Aliaus Koroliovo/15min nuotr./Evelina Puidaitė ir Vera Julieta
Aliaus Koroliovo/15min nuotr./Evelina Puidaitė ir Vera Julieta

Dar vienas turnyro išskirtinumas – karių dvikovos. Į ringą lipo ir trys Lietuvos kariuomenės „Geležinio vilko“ pėstininkų bataliono atstovai.

Iš viso vakaro metu žiūrovai išvydo 8 tarptautines kovas. Šešiems lietuvaičiams jėgas teko išbandyti prieš Azerbaidžano, Rumunijos, Moldovos ir Rusijos kovotojus. Šis naujo formato turnyras Lietuvos sportininkams – puikus tramplinas į JAV. Po pavasarį įvykusių pirmųjų kovų, šansą pakovoti už Atlanto jau turėjo du lietuviai – Vytautas Sadauskas ir K.Buslys. Pergalės iškovoti jiems nepavyko, tačiau kelias link išsvajotosios Amerikos jau pramintas. Tikėtina, jog puikiai pasirodę mūsų šalies atstovai įgis galimybę žengti į JAV kovų ringą ir po šio vakaro.

Halėje suūžė karių minia

Kadangi šio turnyro ringe kaunasi trys kariai, jų palaikyti į Kauno sporto halę sugužėjo ir didžiulis būrys kariškių, garsiai traukusių Lietuvos himną. Daugiausiai jų ovacijų sulaukė ringo merginos.

Vakaras prasidėjo riterių valdomų kardų kova bei merginų pilvo šokiu. Ringe pasveikintas ir vienas šio turnyro organizatorių – Dainius Daukšas. „Dainralfo“ sporto klubo treneris lapkričio 4-ąją švenčia savo gimtadienį.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./„King of the cage“ renginio pradžia: pristatoma pagrindinė vakaro dvikova
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./„King of the cage“ renginio pradžia: pristatoma pagrindinė vakaro dvikova

Kovų sąrašas:

MMA 3x5 min. (svorio kategorija iki 66 kg)

Igoris Nicora (Rumunija) prieš Mindaugą Vaišnorą

Pirmojo turnyro pavasarį metu Kauno sporto klubo „Dainralfas“ atstovas Mindaugas kovėsi prieš Luka Nikolae iš Moldovos ir šiam pralaimėjo. Varžovas antrajame raunde pergalingai užlaužė lietuvio ranką. Šįkart kauniečio varžovas – Rumunijos sporto klubo „Warhammer“ kovotojas Igoris. Į ringą lietuvis lipa itin energingai – atlieka keletą parodomųjų smūgių rankomis.

Pirmojo raundo metu lietuvis bandė užlaužti rumuno sprandą, tačiau šis išsisuko. Nors Mindaugas ilgą laiką laikė priešininką prispaustą prie grindų, nieko efektingo nenuveikė. Užtat Igoris atliko ne vieną smūgį į lietuvio šonus.

Antrojo raundo metu kaunietis provokavo rumuną atlikti kuo daugiau smūgių į korpusą. Varžovas smūgiavo, tačiau tuos smūgius lietuvis narsiai sugėrė, parodydamas, kad jie jam nė motais.

Trečiąjį raundą kovotojai pradėjo smūgiais stovėsenoje. Lietuvis atliko efektingą skrydį keliu. Vėliau kova persirito ant ringo grindų, tačiau nė vienam iš jų pergalingo veiksmo atlikti nepavyko. Vis dėlto, nugalėtoju paskelbtas Mindaugas. Lietuva triumfuoja pirmame vakaro mūšyje.

MMA 3x5 min. (svorio kategorija iki 66 kg)

Samiras Alievas (Azerbaidžanas) prieš Paulių Žitinevičių

Lietuvos kudo čempionas, Kauno sporto klubo „Otso GYM“ narys Paulius į ringą žengia skambant Stasio Povilaičio šlangeriui „Švieski man vėl“ ir tai įaudrina publiką.

Dvikovą kovotojai pradeda itin stipriais kojų smūgiais. Netrukus sukimba į parterį. Kol jie ieškojo kelių link skausmingo laužimo veiksmo, halėje susirinkę kariai ima skanduoti „Lietuva“, „Lietuva“. Žiūrovų minioje plevėsuoja Lietuvos vėliava.

Antrojo raundo metu Paulius atliko stiprų smūgį varžovui į veidą, šis kluptelėjo, tačiau kovą tęsė. Lietuvis bandė „pribaigti“ azerbaižanietį, tačiau varžovas nepasidavė. Didžiąją antrojo raundo dalį Paulius praleido po priešininku ir kai galiausiai sugebėjo iš po jo išlįsti, publika vėl suošė.

Vos tik pradėjus trečiąjį raundą, Samiras kimba į kojas ir verčia lietuvį ant žemės. Tai akivaizdžiai nepatinka publikai: ji nori veiksmo, smūgių. Vos tik Paulius sugeba atsistoti nuo grindų, žiūrovai ima skanduoti. Likus 10 sekundžių, lietuvis ima laužti azerbaidžaniečio sprandą, tačiau šis nepasiduoda. Kova baigta. Teisėjų verdiktas – lygiosios. Nė vienas iš kovotojų neįrodė savo pranašumo.

MMA 2x5 min. (svorio kategorija iki 77 kg)

Giedrius Bušinas prieš Adolfą Vaičiūną

Ringe susitinka du Lietuvos kikbokso prizininkai. Vienas prieš kitą stoja du Lietuvos kariuomenės „Geležinio vilko“ pėstininkų bataliono kariai. Prieš pat dvikovą keli šimtai halėje susirinkusių karių stoja iš vietų ir užtraukia maršą – tai dovana kovų mylėtojams.

Tribūnuose užverda tikra skanduočių kova: kariškiai ima skanduoti įvairius patriotinius šūkius. Tuomet pasigirsta Vaičiūno pavardė ir jis triuškina savo varžovą. Iš Giedriaus nosies pasipila kraujas. Jis vos atsilaiko didžiąją pirmojo raundo dalį. Tačiau neatlaikęs smūgių keliais krušos, G.Bušinas galiausiai griūna ir teisėjas stabdo kovą.

Skelbiama „Dainralfo“ sporto klubo atstovo, bushido S.W.A.T 50, S.W.A.T 52, S.W.A.T 57 turnyrų, SAKURA turnyro, bokso turnyro, skirto Lietuvos nepriklausomybės dienai pažymėti, „Fighter's road“ turnyrų daugkartinio nugalėtojo, „Muay thai Open ring“ nugalėtojo Adolfo Vaičiūno pergalė.

MMA 3x5 min. (svorio kategorija iki 66 kg)

Luka Nikolae (Moldova) prieš Renatą Buškų

Vieną Lietuvį – Mindaugą Vaišnorą – pavasarį jau įveikęs Moldovos MMA čempionas šįkart stojo į kovą prieš Europos graplingo čempioną, Kauno „Otso GYM“ sportininką Renatą. Ir pralaimi. Dar pirmajame raunde Renatas užlaužia moldavo sprandą ir šis pasiduoda. Puiki lietuvio pergalė. Puikus revanšas. Besidžiaugdamas lietuvis užsiropščia ant narvo viršaus ir iškelia pergalingai rankas į viršų.

MMA 3x5 min. (svorio kategorija iki 84 kg)

Marius Bagdonas prieš Tautvydą Stašaitį

Kai atrodė, jog kovą drąsiau pradėjo Lietuvos tekvondo ir kudo čempionas, Kauno sporto klubo „Naglis GYM“ atstovas Tautvydas, Marius perėmė iniciatyvą ir laimėjo. Paguldęs Tautvydą ant menčių, Lietuvos MMA džiudžitsu čempionas, Šakių klubo „Ošimas“ kovotojas apdovanojo varžovą smūgių kruša. Vienas jų buvo itin taiklus, tad teisėjas nusprendė kovą nutraukti. Marius Bagdonas švenčia pergalę.

MMA 3x5 min. (svorio kategorija iki 61,2 kg)

Vera Julieta (Moldova) prieš Eveliną Puidaitę

Pirmasis vakaro revanšo siekis. Kai pavasarį teisėjas sustabdė kovą po vieno praleisto smūgio į krūtinę, Vera buvo itin nepatenkinta. Ji tikino dar galėjusi kovoti. Tad ši dvikova – proga lietuvei dar kartą įrodyti, jog jos pergalė nebuvo atsitiktinė. Ir lietuvė įrodo. Kurį laiką pragulėjusi „po Vera“, ji išsisuko, ir ėmė talžyti moldavės veidą. Teisėjas nutraukia kovą ir skelbia užtikrintą Evelinos pergalę. Lietuvė antrą kartą įrodo, jog yra stipresnė už varžovę.

MMA 3x5 min. (svorio kategorija iki 61,2 kg)

Shadas Smithas prieš Karolį Buslį

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Shadas Smithas prieš Karolį Buslį
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Shadas Smithas prieš Karolį Buslį

Koks saldus yra revanšas, šį vakarą pajuto Lietuvos laisvųjų imtynių čempionas, „Dainralfo“ klubo atstovas Karolis Buslys. Jis buvo aktyvesnis, akylesnis, greitesnis ir tikslesnis. Jis labiau degė noru nugalėti. Ir nugalėjo. Įpusėjus pirmajam raundui, Karolis užgulė amerikietį ir ėmė smūgiuoti rankomis. Šis bandė vengti smūgių, tačiau buvo bejėgis. Lietuvio agresyvią ataką sustabdė tik įsiterpęs teisėjas. Kova tetruko 1 min. ir 56 sek. Lietuva ir vėl švenčia užtikrintą pergalę.

„Revanšo skonis labai saldus. Jaučiuosi puikiai. Kodėl pralaimėjau pirmos kovos metu pavasarį? Pritrūko MMA patirties – mažai tuo stiliumi buvau kovojęs. Vykau ir į JAV, kur taip pat įgijau skaudžios patirties. O dabar ruošiausi tik šiai kovai. Matosi ir rezultatai. Žinojau, kad revanšas tikrai bus“, - 15min teigė K.Buslys.

Paklaustas, ar per pusmetį sugebėjo atrasti silpnąją varžovo vietą, Karolis tvirtai atsakė: „Aš žinojau, kad esu stipresnis už jį. Netgi po pirmosios kovos taip maniau. Smithas labai stiprus vyras, ypač psichologiškai. Atrodo tik, kad lėtai juda. Bet jis žiūri į akis ir jo akys net nevirpa kaip pas daugelį. Bet turi ir silpną vietą – tiesiog yra per lėtas man. Aš prie jo greičiau prišoku, padarau ką noriu, ir jis nieko negali man padaryt“.

Pasak Karolio, varžovas po kovos buvo labai nusiminęs.

„Tikiuosi sulaukti dar vieno kvietimo į JAV. Esu vertas ten kovoti. Tai mano svajonė. Didžiausias tikslas“, – patikino K.Buslys.

„Jis žinojo, kad aš būsiu pasiruošęs kariauti. Šiandien yra Lietuvos diena. Laimėjau, nes buvau greitesnis. Šiandien švęsiu ne tik pergalę, bet ir savo trenerio gimtadienį bei “Dainralfo„ klubo jubiliejų“, – džiaugėsi penkmetį kovojantis Karolis.

Paklaustas, kas priviliojo į šią sporto šaką, vaikinas atsakė, kad draugė Elena. Žinodama, koks Karolis yra „strikaliukas“, mergina atlydėjo jį į pirmąją treniruotę. Iki tol jis užsiimdavo laisvosiomis imtynėmis.

„Tikiuosi sulaukti dar vieno kvietimo į JAV. Esu vertas ten kovoti. Tai mano svajonė. Didžiausias tikslas“, – patikino K.Buslys.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Shadas Smithas prieš Karolį Buslį
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Shadas Smithas prieš Karolį Buslį

MMA 3x5 min. (svorio kategorija iki 77 kg)

Arnoldas Ragažinskas prieš Deividą Kaklauską

Aštuntoji vakaro kova baigėsi tik prasidėjusi. Europos K-1 vicečempionas, „Dainralfo“ klubo kovotojas atliko efektingą smūgį keliu ir Lietuvos džiudžitsu čempionas Arnoldas iš Vilkaviškio „Panteros“ klubo krito ant ringo grindų. Teisėjas sustabdė dvikovą ir nugalėtoju paskelbė kaunietį.

MMA 2x5 min. (svorio kategorija iki 91 kg)

Eugenijus Karlo prieš Lauryną Damidavičių

Tribūnos vėl suošė, nes į ringą lipo trečiasis vakaro karys-kovotojas – Lietuvos imtynių prizininkas Eugenijus. Pasigirdo palaikymo skanduotės, tačiau Marijampolės „Remerio“ atstovas – Europos imtynių prizininkas Laurynas, nepaliko varžovui jokių vilčių. Pakliuvęs į marijampoliečio gniaužtus, Eugenijus pasidavė. Švęsdamas pergalę Laurynas atliko salto.

MMA 3x5 min. (svorio kategorija iki 66 kg)

Gitlanas Ghennadii (Moldova) prieš Žygimantą Linauską

Įnirtinga kova truko 15 minučių. Beveik visą laiką kovotojai praleido ant grindų, taip ir neatlikę pergalingų veiksmų. Todėl teisėjai paskelbė antrąsias vakaro lygiąsias. Net iš ringo nuvargę kovotojai išlipo draugiškai susikibę. Šeštoji vakaro tarptautinė dvikova ir lietuviai dar nė karto nepatyrė pralaimėjimo.

MMA 3x5 min. (svorio kategorija iki 91 kg)

Lukas Bataitis prieš Rimantą Žvaliauską

Pirmas Šakių „Ošimo“ klubo atstovo Luko smūgis – ir jis itin efektingas. Publika suošia. Tačiau likusią pirmojo raundo dalį aktyvesnis buvo Lietuvos MMA čempionas, Prienų „Vėjo“ klubo narys Rimantas, visą laiką pralaikęs varžovą ant menčių.

Antrojo raundo metu R.Žvaliauskas bandė užlaužti L.Bataičio ranką. Nepavykus atlikti šio veiksmo, prieniškis ėmė talžyti priešininko veidą. Šakių atstovo treneriui nebeliko nieko kito, kaip tik švystelėti rankšluostį į ringą. Kova buvo baigta. R.Žvaliauskas švenčia pergalę.

MMA 3x5 min. (svorio kategorija iki 84 kg)

Raimondas Krilavičius prieš Edgarą Banikonį

Lietuvos dziudo čempionas iš Marijampolės Raimondas švenčia pergalę efektingu smaugimo veiksmu. Anglijos muai tai čempionas iš Kauno priverstas pasiduoti dar pirmajame raunde.

MMA 3x5 min. (svorio kategorija iki 72 kg)

Stanislavas Stribu (Rusija) prieš Vytautą Sadauską

Abu kovotojai nesistengė vienas kito pargriauti ant grindų – bandė reikalus išspręsti stovėsenoje. Apsikeisdami smūgiais, jie vis tikrino vienas kito budrumą, kol galiausiai ryžtingai nusiteikęs Lietuvos MMA čempionas ėmė talžyti Stanislavo galvą ir teisėjas buvo priverstas nutraukti kovą. Ši netruko nė vieno raundo. Lietuviai šį vakarą tiesiog triuškina varžovus. Ar ir R.Stambrauskas apsijuos KOTC diržu?

MMA 5x5 min. (svorio kategorija virš 100 kg)

Tony Lopezas (JAV) prieš Roką Stambrauską

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Tony Lopezas prieš Roką Stambrauską
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Tony Lopezas prieš Roką Stambrauską

Kova dėl garbės save vadinti narvo karaliumi. Kova dėl KOTC čempiono diržo.

Pirmąjį raundą kovotojai praleido stovėsenoje, atsargiai ieškodami kelių vienas kito link. Amerikietis vis tikrino lietuvį kojų smūgiais, į ką 42-ejų metų birštonietis atsakė keletu tikslių smūgių į priešininko galvą.

Halėje pasigirsta karių traukiamas „Ant kalno mūrai“. Antrajame raunde Tony prispaudė lietuvį prie narvo, tačiau nieko efektingo nenuveikė. Rokas išsilaisvino ir atliko dar keletą tikslių smūgių į amerikiečio galvą.

Trečiasis raundas prasidėjo įspūdingu lietuvio suktuku, pasibaigusiu kojos smūgiu į patyrusio JAV kovotojo korpusą. Netrukus amerikietis praleido smūgį ir į galvą, po kurio atsigulė ant grindų, neleisdamas atsargiai bei protingai kovojančiam Rokui priartėti. Žiūrovus pamalonino ir dar vienas lietuvio suktukas. Besibaigiant raundui, amerikietis atrodė labiau pavargęs.

Po dar vieno įspūdingo Lietuvos kovotojo smūgio ranka ketvirtajame raunde, publika ima skanduoti „Rokai, Rokai“. Ketvirtoji mūšio dalis baigiasi abiejų kovotojų stipriais smūgiais kojomis. Prasideda lemiamas penktasis raundas.

Baigiantis penktajam raundui amerikietis prispaudė lietuvį prie narvo tinklo, bandė atlikti keletą smūgių į galvą, kol galiausiai, skambant gongui, jį nugriovė ant žemės. Mūšis baigtas.

Iš štai, tiesos akimirka. Ar Lietuva šį vakarą taip ir liks nenugalėta? Graži sunkiasvorių galiūnų kova, kurios nugalėtoju (2:1) skelbiamas Rokas. Tokiu teisėjų sprendimu amerikietis liko nepatenkintas. Iškart po gongo jis laikė iškėlęs rankas į viršų – manė, kad laimėjo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

06:47
17:02

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

02:24
01:30
00:20

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką