Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2019 liepos 22d. 14:37

Sportininko I.Mečajaus smūgis merginai gatvėje nesibaigė teismu: visi susitaikė

Sportininkas kaltinamas smurtu prieš merginą
Kadras iš filmuotos medžiagos ir nuotrauka iš „Facebook“ / Sportininkas buvo kaltinamas smurtu prieš merginą

Didelį atgarsį visuomenėje sukėlė pernai per Kalėdas paviešintas vaizdo įrašas, kaip kovotojas Ignas Mečajus prie Vilniaus naktinio klubo smogia merginai – ji be sąmonės krenta ant asfalto. Daug aptarinėta šiurpi istorija turi civilizuotą pabaigą – visi jos dalyviai susitaikė, o prokuratūra baudžiamąją bylą nutraukė.

Nutrauktas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo ir nesunkaus sveikatos sutrikdymo, pirmadienį informuoja Generalinė prokuratūra.

Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroras priėmė sprendimą nutraukti ikiteisminį tyrimą dėl galimo viešosios tvarkos pažeidimo ir nesunkaus sveikatos sutrikdymo. Toks sprendimas priimtas įvertinus ikiteisminio tyrimo metu gautus duomenis bei gavus įtariamųjų ir nukentėjusiųjų prašymą tyrimą nutraukti abiem pusėms susitaikius. Didelio visuomenės susidomėjimo šis ikiteisminis tyrimas sulaukė praėjusių metų pabaigoje, nukentėjusiajai paviešinus informaciją apie 2018 m. lapkritį prie vieno Vilniaus naktinio klubo įvykusias muštynes.

Įtarimai dėl galimo viešosios tvarkos pažeidimo (pagal Baudžiamojo kodekso 284 str.) buvo pareikšti dviem asmenims, vienam iš jų – ir dėl galimo nesunkaus sveikatos sutrikdymo (pagal BK 138 str. 2 d. 8 p.).

„Negaliu nepasidalinti šia skaudžia patirtimi. Šis žmogus – Ignas Mečajus, paliko prisiminimą visam gyvenimui. Žmogus, jeigu galima taip pavadinti, neatsižvelgdamas į pasekmes, sužalojo mane. Ilgai buvau be sąmonės. Siuvimo žaizdos. Skaudėjo, ilgai gijo, sugijo. Bet džiaugiuosi, jog po šio smūgio vaikštau šia žeme ir esu fiziškai ir protiškai sveika. Dėkinga gyvenimui. O jūs, atsargiai su šiuo persona. Ačiū angeliukui, kuris padėjo man pagalvę“, – socialiniame tinkle „Facebook“ 2018 m. per Kalėdas rašė Gabrielės Kaitės vardu prisistačiusi mergina.

Po kilusio didelio susidomėjimo šiuo įvykiu Gabrielė iš savo socialinio tinklo profilio šį įrašą ir filmuotą medžiagą pašalino.

Vienas iš įtariamųjų nuo baudžiamosios atsakomybės atleidžiamas kaltininkui ir nukentėjusiajam susitaikius. Kitas atleidžiamas nuo teismo pagal laidavimą.

Nutarime nutraukti ikiteisminį tyrimą nurodoma, kad vienas iš įtariamųjų nuo baudžiamosios atsakomybės atleidžiamas kaltininkui ir nukentėjusiajam susitaikius. Kitas asmuo nuo baudžiamosios atsakomybės atleidžiamas pagal laidavimą, įvertinus, kad nusikalstamą veiką jis padarė pirmą kartą, nuoširdžiai dėl to gailėjosi ir pripažino savo kaltę.

Vilniaus miesto apylinkės teismas patvirtino nutarimo nutraukti ikiteisminį tyrimą teisėtumą ir pagrįstumą. Šis nutarimas gali būti skundžiamas nustatyta tvarka, pažymima pranešime.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką