„Kaukėta“ britų bėgikė laimėjo bronzą, švedas pagerino rekordą

Paskutinę Europos lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionato dieną išdalinti 12 medalių komplektų. Vieną iš apdovanojimų iškovojo ir su medicinine kauke ant veido bėgusi Didžiosios Britanijos atletė.
Tiffany Porter
Tiffany Porter / „Scanpix“ nuotr.

60 m barjerinio bėgimo finale pergalę iškovojo per 7,77 sek. distanciją įveikusi olandė Nadine Visser.

Už jos liko dvi seserys – JAV pilietybę turinčios, bet Didžiajai Britanijai atstovaujančios Cynthia Sember-Ofili (7,89 sek.) ir Tiffany Porter-Ofili (7,92 sek.).

Būtent pastaroji sportininkė yra vienintelė Torunėje (Lenkija) vykstančiame čempionate, kuri dalyvauja varžybose su medicinine kauke.

„Man ji netrukdo, nes dėviu kaukę treniruodamasi diena iš dienos“, – po atrankinių bėgimų aiškino britė.

Paskutinę čempionato dieną sužibėjo ir viena ryškiausių jo žvaigždžių šuolininkas su kartimi Armandas Duplantis.

Švedas įveikė 605 cm aukštį ir pagerino uždarų patalpų Europos čempionato rekordą. Jau iškovojęs auksą jis kėsinosi ir į pasaulio rekordą, bet 619 cm aukštis A.Duplančiui nepakluso.

Sidabrą šuolių su kartimi rungtyje laimėjo prancūzas Valentinas Lavillenie (580 cm), o bronza atiteko vietiniam herojui lenkui Piotrui Lisekui (580 cm).

Primename, jog Torunėje varžėsi ir devyni lietuviai, o geriausiai iš jų sekėsi Adrijui Glebauskui, kuris šiandien šuolio į aukštį finale užėmė penktąją vietą.

Vasarinių padangų sezonas: kur rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?
Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai