Viena geriausių Belgijos sprinterių Kim Gevaert rekomenduoja vartoti sveiką maistą. Du kartus Europos čempoionė tapo reklaminės kampanijos, skatinančios valgyti vaisius ir daržoves kasdien, veidu.
Kim Gavaert bėgimo takelyje
Kim Gavaert bėgimo takelyje / cache.daylife.com nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Dabar Kim Gevaert – jauna mama

Ši pozicija sulaukė labai karšto buvusios bėgikės, o dabar jaunos mamos protarimo. Kampanijos metu skatinama vartoti vaisius ir daržoves net 6 kartus per dieną.

K.Gevaert – istorinė asmenybė savo gimtojoje Belgijoje – ji 2006 metais laimėjo pirmą Europos čempionato aukso medalį 100 metrų distancijoje savo šalies istorijoje. Tais 2006 metais Švedijos Goteborge belgė kartu laimėjo ir 200 metrų bėgimą. Kiek anksčiau ji pasižymėjo ir savo šalies rekordais bei medaliais Europos bei pasaulio uždarų patalpų čempionatuose. O 2008 metais Pekine, Belgijos estafetės 4x100 metrų rinktinė, kurios sudėtyje buvo ir K.Geveart, laimėjo sidabrą.

Sportininkė savo karjerą baigė tikrai karališkai, o galutinai su sportu ji atsisveikino pernai metų Aukso Lygos” etape Memorial van Damme”. Tą kartą organizatoriai nekvietė pajėgiausių pasaulio sprinterių – karjerą belgė baigė pergale, nors rezultatas (11,25) švelniai tariant, jau nebuvo čempioniškas.