15min be reklamos

ATP reitinge toliau sparčiai į viršų kopia Vilius Gaubas

Neabejotinai geriausią atkarpą savo karjeroje šiuo metu žaidžiantis perspektyvus Lietuvos tenisininkas Vilius Gaubas atliko dar vieną solidų šuolį pasauliniame ATP reitinge.
Vilius Gaubas
Vilius Gaubas / Sauliaus Čirbos nuotr.
Temos: 1 Lauko tenisas

Praėjusią savaitę „Futures“ turnyro Ispanijoje pusfinalį pasiekęs 18-metis tenisininkas savo taupyklę papildė dar keturiais labai vertingais ATP reitingo taškais.

Solidus pasirodymas turnyre V.Gaubui ATP reitinge leido aplenkti net 58 varžovus ir vėl pakilti į naujas karjeros aukštumas – 540-ą vietą.

Per nepilnus keturis naujojo sezono mėnesius lietuvis vienetuose jau spėjo iškovoti 28 pergales per 37 mačus, o net 15 laimėjimų iš eilės buvo pasiekti vien per balandžio mėnesį.

Kitiems Lietuvos tenisininkams pastaroji savaitė ATP reitinge buvo ramesnė.

Pietų Korėjoje šiuo metu viešintis Ričardas Berankis aplenkė vieną varžovą ir dabar yra 217-as, o Edo Butvilo (ATP-735) ir Mato Vasiliausko (ATP-1455) pozicijos išliko nepakitusios.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip inicijuoti daugiabučio renovaciją?
Reklama
Prasmingai ateičiai: 5 populiariausios vasaros stovyklos jūsų vaikui
Reklama
Iš Kauno į Dominikos Respubliką – studijuoti informatikos
Reklama
Šaltibarščiai pietums – nors ir kasdien: „Iki“ jungiasi prie festivalio ir skelbia specialių pasiūlymą skaniausiam vasaros valgiui
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką