2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2016 08 03

Novakas Džokovičius: „Pralaimėjimas Vimbldone man suteikė daug motyvacijos“

Geriausias pasaulio tenisininkas Novakas Džokovičius jau kelias dienas yra atvykęs į Braziliją, todėl pluša treniruotėse ir ruošiasi olimpiniam teniso turnyrui. Tarp daugelio savo trofėjų serbas vis dar neturi olimpinio aukso medalio, todėl šį kartą tikisi tik paties geriausio rezultato.
Novakas Džokovičius
Novakas Džokovičius / „Scanpix“ nuotr.

„Tikiuosi, kad pasirodysiu žymiai geriau nei 2012-aisiais Londone, – teigė pirmoji pasaulio raketė. – Visi čia atvyko pasimėgauti renginiu bei iškovoti medalius, todėl aš irgi nesu išimtis.

Šios olimpinės žaidynės bus ypatingos, nes galime apsistoti olimpiniame kaimelyje. Bus panašiai kaip Pekine, nes prieš ketverius metus Londone mes apsistodavome butuose netoli aikštynų, kuriuose vykdavo Vimbldonas.

Turime galimybę pasidalinti savo įspūdžiais su geriausiais planetos sportininkais. Pietausime, gyvensime bei bendrausime kartu, todėl šios patirties niekada nepamiršiu.

Žinoma, apmaudu, kad anksti pralaimėjau Vimbldone, tačiau viskas atsitinka ne be reikalo. Galėjau pailsėti, atgauti jėgas bei pabūti su šeima, todėl savo laisvą laiką išnaudojau tinkamai. Tai suteikė man labai daug motyvacijos judėti į priekį.“

N.Džokovičius yra vienas iš penkių pirmojo dešimtuko tenisininkų, kurie dalyvaus šią savaitę prasidėsiančiose Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse. Be jo turnyre taip pat dalyvaus Andy Murray, Rafaelis Nadalis, Kei Nishikoris ir Jo-Wilfriedas Tsonga.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką