Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti
2020 08 29

Sinsinačio moterų finalas neįvyks – favorite laikytą japonę stabdo trauma

„Western & Southern Open“ turnyro, kuris vyksta Niujorke, finalinę dieną turėjo atidaryti Naomi Osakos (WTA-10) ir Viktorijos Azarenkos (WTA-59) mūšis, tačiau jis neįvyks.
Naomi Osaka
Naomi Osaka / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Likus kelioms valandoms iki finalinės akistatos 22-ejų japonė pranešė apie pakinklinės sausgyslės traumą, dėl kurios negalės varžytis dėl trofėjaus.

„Atsiprašau, kad turiu pasitraukti dėl traumos. Ją patyriau vakarykščio pusfinalio antrojo seto pratęsime, o per naktį reikalai nepagerėjo. Ši savaitė man buvo labai emocionali, todėl noriu visiems padėkoti už palaikymą“, – kalbėjo Osaka.

Trečiadienio vakarą prasidėjus masiniams JAV sporto gigantų boikotams dėl incidento, kurio metu juodaodis Jacobas Blake'as buvo septyniskart pašautas į nugarą, būtent Naomi Osaka buvo pirmoji iš teniso pasaulio, kuri nusprendė boikotuoti ir savąjį „Western & Southern Open“ turnyro pusfinalį.

Visgi turnyro organizatoriai priėmė bendrą sprendimą nukelti visus ketvirtadienio pusfinalius į penktadienį, o japonei buvo leista pratęsti turnyrą.

„Scanpix“ nuotr./Viktorija Azarenka
„Scanpix“ nuotr./Viktorija Azarenka

N.Osakos pasitraukimas reiškia, kad pirmą kartą nuo 2016 metų ir pirmą kartą jau tapusi mama WTA trofėjų iškovoja baltarusė Viktorija Azarenka, kuri pirmadienį sugrįš į pirmąjį WTA 30-uką.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius