Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti
2020 01 06

„Teniso piramidės“ reitinge – P.Miškinio šuolis į trečiąją poziciją

Šventinį gruodžio mėnesį tęsėsi įnirtingos kovos „Teniso piramidės“ žiemos sezone. Po paskutinių praėjusio dešimtmečio kovų šių varžybų reitingo lentelėje užfiksuota nemažai pokyčių.
„Teniso piramidės“ turnyro akimirka
„Teniso piramidės“ turnyro akimirka / Organizatorių nuotr.
Temos: 1 Lauko tenisas

Stabilu kol kas yra tik pirmoje vietoje. Čia patogiai įsitaisęs daugkartinis šių varžybų nugalėtojas Tadas Skairys. Į antrąją vietą iš trečiosios pakilo Žydrūnas Andriukaitis. Jis gruodžio pradžioje po dramatiškos kovos 6:3, 3:6, 10-5 įveikė šeštoje reitingo vietoje esantį Paulių Šalkauską.

Į trečiąją poziciją iš šeštosios pakilo Paulius Miškinis. Tai yra aukščiausia šio žaidėjo pozicija „Teniso piramidės“ istorijoje. Šį šuolį lėmė pergalė 6:4, 6:2 prieš aštuntoje vietoje esantį Paulių Klapatauską.

Ketvirtąją vietą reitinge užima Skirmantas Kadžius, penktąją - Vytautas Pranulis. Jie per mėnesį prarado po dvi pozicijas.

Per gruodžio mėnesį prie lyderių dešimtuko gerokai priartėjo Egidijus Skarulis (iš 16-os vietos pakilo į 11-ąją) ir Skirmantas Valiukas (iš 21-os į 12-ąją).

Įspūdingą šuolį atliko Dovydas Akstinas, kuris iš 87-os pozicijos pakilo į 47-ąją. Dar įspūdingesniu tempu reitingo rikiuotėje kyla Giedrius Valiūnas. Pirmus keturis susitikimus šiose varžybose laimėjęs tenisininkas iš 212-os pozicijos šoktelėjo į 134-ąją.

Iš viso reitinguoti yra 336 tenisininkai.

„Teniso piramidė” – tai tradicinis UAB „Teniso pasaulis“ organizuojamas teniso turnyras, be pertraukų vykstantis jau nuo 2007 metų. Šis projektas nuo kitų teniso turnyrų skiriasi tuo, kad vyksta visus metus. Teniso žaidėjai kviečia vieni kitus į dvikovas, stengdamiesi pakilti į kuo aukštesnę „Piramidės“ poziciją.

Du kartus per metus (žiemą ir vasarą) yra žaidžiami šio projekto finalai. Juose 32 pajėgiausi reitingo žaidėjai kovoja dėl pagrindinio trofėjaus, o 33-64 pozicijoje esantys tenisininkai kaunasi dėl „iššūkio“ taurės.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius