2020 10 05

Turnyro starte trilerį išgyvenęs S.Tsitsipas toliau skrieja nepralaimėdamas nė seto

Graikijos teniso perlas Stefanos Tsitsipas (ATP-6) pačioje „Roland Garros“ turnyro pradžioje turėjo panaikinti dviejų setų deficitą, tačiau sunkiai peržengęs pirmąjį barjerą, kitus tris įveikė užtikrintai.
Stefanos Tsitsipas
Stefanos Tsitsipas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Turnyro aštuntfinalyje 22-ejų tenisininkas 6:3, 7:6(9), 6:2 nugalėjo bulgarą Grigorą Dimitrovą (ATP-20) ir pirmą sykį karjeroje žengė į „Roland Garros“ ketvirtfinalį.

Lemtingu šiame mače tapo labai nuožmus antras setas, kurio metu abu tenisininkai užtikrintai laikė savo padavimus ir seto baigtis sprendėsi pratęsime.

Tie-break'e tiek S.Tsitsipas, tiek G.Dimitrovas turėjo galimybių vienu kamuoliuku užbaigti setą, tačiau būtent bulgaras lemiamu metu neatleistinai klydo ir ginklus sudėjo rezultatu 9:11.

Trečioje partijoje graikas įtvirtino savo pranašumą. Pergalingame susitikime S.Tsitsipas puikiai žaidė antraisiais padavimais, kurių laimėjo tiek pat, kiek ir pirmais (71%).

Priminsime, kad pirmajame „Roland Garros“ etape šeštoji pasaulio raketė panaikino deficitą setais 0:2, tačiau kitus tris varžovus įveikė sausai.

„Scanpix“ nuotr./Andrejus Rubliovas ir Stefanos Tsitsipas

Turnyro ketvirtfinalyje žiūrovų lauks ATP 500 serijos turnyro ant grunto Hamburge finalo pakartojimas, kadangi S.Tsitsipo varžovu bus metais vyresnis Andrejus Rubliovas (ATP-63).

Rusas panaikino seto deficitą ir 6:7(4), 7:5, 6:4, 7:6(3) palaužė vengrą Martoną Fucsovics (ATP-63).

Prieš savaitę turnyro Hamburge finale tik po dramatiškos kovos triumfavo A.Rubliovas, kuriam tai buvo jau trečiasis ATP titulas 2020 metais.

Tarpusavio susitikimuose 2:0 pirmauja būtent Rusijos sportininkas.