Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2016 05 28, 19:47

A.Navickas gavo vardinį kvietimą į Rio de Žaneiro parolimpines žaidynes

Lietuvos irklavimo federaciją šeštadienį pasiekė džiugi žinia – pranešta, kad Augustui Navickui suteiktas vardinis kvietimas dalyvauti Rio de Žaneiro parolimpinėse žaidynėse.
Augustas Navickas
Augustas Navickas / Asmeninio archyvo nuotr.

26 metų irkluotojas teigė daug apie tokią galimybę negalvojęs, nors ir suprato, kad jo galimybės yra gana didelės.

„Žinojau, kad po šio savaitgalio turi būti sprendimas. Didelių vilčių nedėjau, jei bučiau nepatekęs, tikrai jokio nusivylimo nebūtų buvę. Bet pats tikėjau, kad turiu galimybę važiuoti, – komentavo A.Navickas. – O sužinojau naujieną prabudęs ryte – gavau žinutę iš Giovanni Postigliogne. Tiesa, gavau ją dar vakare, kai jau gulėjau lovoje, bet nusprendžiau netikrinti telefono. Gal ir gerai, būčiau nemiegojęs visą naktį.“

Po to, kai nepavyko iškovoti kelialapio į žaidynes varžybų metu, irkluotojo krūviai buvo sumažinti. Dabar teks vėl pergalvoti treniruočių planus.

„Krūviai buvo mažesni nei pasiruošimo atrankai etape, nes jaučiausi perdegęs ir išsekęs. Treniruotės nedingo, tik buvo sumažėjęs jų kiekis. Beje, aparatą „Concept“ namie pasistačiau, kad ir kaip jo nemėgtume, kad galėčiau vos iš lovos išlipęs tiesiai sėsti prie darbo, – šypsojosi sportininkas.

– Nuotaika dabar labai gera, visi džiaugiamės, motyvacijos – per akis. Laukia daug treniruočių, o tikslas – pagerinti savo rezultatus tiek per likusį laiką tiek, kiek įmanoma, ir pasirodyti kaip galima geriau.“

Rio de Žaneiro parolimpinės žaidynės vyks rugsėjo 7-18 dienomis.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką