TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

Auksinis Berlynas: Rūta Meilutytė ir Danas Rapšys tapo čempionais

Berlyne (Vokietija) sekmadienį baigiasi „World Aquatics“ pasaulio plaukimo taurės varžybos. Gražia nata varžybas baigė ir aukso medalį iškovojo Rūta Meilutytė.
Rūta Meilutytė – pasaulio čempionė
Rūta Meilutytė / „Scanpix“/AP nuotr.

50 metrų plaukimo krūtine finale dalyvavusi kaunietė distanciją įveikė per 29,56 sek. ir buvo nepralenkiama.

Lietuvė užfiksavo pasaulio taurės rekordą.

Sidabro medalis atiteko ryte vykusioje atrankoje pasaulio taurės rekordą užfiksavusiai ir dvigubai ilgesnėje distancijoje čempione tapusiai estei Eneli Jefimovai (30,35).

Bronzos medalį laimėjo lenkė Dominika Sztandera (30,61).

Vyrų 50 metrų plaukimo krūtine finale dalyvavęs Andrius Šidlauskas distanciją įveikė per 2:13,91 min. ir finišavo septintas.

Čempionu tapo kinas Haiyang Qinas (2:07,45).

200 metrų laisvu stiliumi plaukimo finale triumfavo Danas Rapšys (1:45,75).

Danas Berlyne iškovojo jau trečią medalį.

Sidabro medalį iškovojo australas Maximillian Giuliani (1:46,18), o bronza atiteko amerikiečiui Kieranui Smithui (1:48,15).

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?