Metinė prenumerata vos už 7,99 Eur. 15-tos dienos proga!

D.Rapšys Atėnuose nuraškė dar vieną medalį

Atėnuose (Graikija) vykstančiame „World Aquatics“ pasaulio plaukimo taurės varžybų antrajame etape toliau medalius renka Danas Rapšys.
Danas Rapšys
Danas Rapšys / „Scanpix“ nuotr.

Lietuvis 200 m plaukimo kompleksiniu būdu finale distanciją ketvirtuoju taku įveikė per 2 min. 00,15 sek. ir užėmė 3 vietą.

Nugalėtoju tapo Matthew Satesas iš PAR (1:58,86), o antras finišavo amerikietis Kieranas Smithas (1:59,56).

Atrankos varžybose lietuvis vandenyje šiandien sugaišo per 2 min. 01,38 sek. ir buvo pirmas tarp visų atrankos dalyvių.

Penktadienio vakarą panevėžietis dalyvavo 400 m plaukimo laisvu stiliumi finale ir iškovojo aukso medalį (3:48,64 min.).

Pirmajame pasaulio taurės etape prieš savaitę Berlyne D.Rapšys iškovojo du aukso medalius (400 ir 200 m laisvuoju stiliumi) ir vieną sidabrą (200 m kompleksiniu plaukimu).

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?