Iki paskutinių metrų Europos čempionato finale kovęsi lietuviai – ketvirti

Blede (Slovėnija) vykstančiame Europos irklavimo čempionate Dovydas ir Domantas Stankūnai užėmė ketvirtąją vietą.
Domantas ir Dovydas Stankūnai tapo pasaulio jaunimo irklavimo pirmenybių vicečempionais.
Domantas ir Dovydas Stankūnai. / LIF nuotr.

Pirmieji tarp lietuvių į kovą sekmadienį stojo Armandas Kelmelis ir Giedrius Bieliauskas, varžęsi porinių dviviečių B finale. Jame lietuviai 2 km distanciją įveikė per 6 min. 25,54 sek. ir finišavo šešti. Galutinė A.Kelmelio ir G.Bieliausko vieta bendrojoje įskaitoje – 12-oji.

B finalo nugalėtojais tapę rumunai Florinas Arteni ir Ciprianas Tudosa distanciją įveikė per 6 min. 50,01 sek.

A finalų seriją tarp lietuvių pirmieji pradėjo pavienio irklo dvivietę irkluojantys Dovydas ir Domantas Stankūnai. Lietuviai 2 km pirmuoju taku nuirklavo per 6 min. 23 sek., tik finišo spurte nusileido prizininkų trejetui ir finišavo ketvirti.

Čempionais tapo šveicarai Romanas Roeoesli ir Andrinas Gulichas (6:22.34), vicečempionais – britai Oliveris Wynne-Griffithas ir Thomasas George‘as, o trečiąją vietą užėmė ispanai Jaime Canalejo Pazosas ir Javieras Garcia Ordonezas (6:22.96).

Kiek vėliau A finaluose dėl apdovanojimų taip pat kovos porinę dvivietę irkluojančios Donata Karalienė ir Dovilė Rimkutė (startas – 13 val. 37 min.) bei vienvietininkai Ieva Adomavičiūtė (14 val. 9 min.) ir Dovydas Nemeravičius (14 val. 25 min.).

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti