15min be reklamos

Finišavo geriausio Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotojo rinkimai

Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotojai kasmet kovoja dėl aukščiausių apdovanojimų svarbiausiose tarptautinėse varžybose ir yra tarp pasaulio lyderių. O kuris baidarininkas ar kanojininkas yra geriausias Lietuvoje? Į tai galėjo atsakyti 15min skaitytojai.
Geriausių baidarių ir kanojų irkluotojų rinkimai
Geriausių baidarių ir kanojų irkluotojų rinkimai / LBIKF nuotr.

15min kartu su Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo federacija (LBKIF) organizavo rinkimus, kuriuose buvo renkamas geriausias baidarių ir kanojų irkluotojas.

Nuo gruodžio 5 iki 12 dienos visi galėjo balsuoti už savo favoritus. Kas taps geriausiu 2018 metų Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotoju lemia 15 min.lt skaitytojų (50 proc.) ir LBKIF ekspertų komisijos (50 proc.) balsai.

Rinkimų nugalėtojui gruodžio 15 dieną Trakuose vyksiančiuose apdovanojimuose bus įteikta 1972 metų Miuncheno olimpinių žaidynių čempiono kanojininko Vlado Česiūno taurė.

Dėl geriausio Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotojo titulo kasmet vyksta labai atkakli kova. 2017 metais olimpinio čempiono taurę laimėjo Europos čempionu tapęs kanojininkas Henrikas Žustautas. 2016 metais geriausiais Lietuvoje pripažinti Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių prizininkai baidarininkai Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip inicijuoti daugiabučio renovaciją?
Reklama
Prasmingai ateičiai: 5 populiariausios vasaros stovyklos jūsų vaikui
Reklama
Iš Kauno į Dominikos Respubliką – studijuoti informatikos
Reklama
Šaltibarščiai pietums – nors ir kasdien: „Iki“ jungiasi prie festivalio ir skelbia specialių pasiūlymą skaniausiam vasaros valgiui
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką