TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

R.Meilutytei – dar vienas pasaulio taurės auksas

Atėnuose (Graikija) vykstančio „World Aquatics“ pasaulio plaukimo taurės varžybų antrojo etapo moterų 100 m plaukimo krūtine rungties finale Rūta Meilutytė tapo čempione.
Rūta Meilutytė iškovojo pasaulio čempionato auksą ir pagerino planetos rekordą
Rūta Meilutytė iškovojo pasaulio čempionato auksą ir pagerino planetos rekordą / „Scanpix“/AP nuotr.

26 metų kaunietė finale distanciją įveikė per 1 min. 6,70 sek. ir 0,24 sek. aplenkė Tes Schouten iš Nyderlandų.

Trečiąją vietą užėmė švedė Sophie Hansson (1:07,26).

Atrankoje R.Meilutytė 100 m nuplaukė per 1 min. 7,16 sek. ir tarp visų atrankos dalyvių nežymiai nusileido tik tai pačiai T.Schouten (1:07,12).

Penktadienį R.Meilutytė ne savo stipriausioje – 50 m plaukimo laisvuoju stiliumi – rungtyje buvo devinta.

Pirmajame pasaulio taurės etape Lietuvos sportininkė pergalingai finišavo 50 m plaukimo krūtine finale, o 100 m krūtine distancijoje buvo penkta.

Lietuviai Atėnuose iškovojo jau 3 medalius. Penktadienį Danas Rapšys nugalėjo 400 m plaukimo laisvu stiliumi finale, o šiandien 200 m plaukimo kompleksiniu būdu varžybose užėmė 3 vietą.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?