Rūta Meilutytė pasaulio taurės varžybose Nyderlanduose iškovojo sidabrą

Nyderlandų mieste Eindhovene vykstančiame pasaulio plaukimo taurės etape ryškiausia Lietuvos plaukimo žvaigždė Rūta Meilutytė iškovojo sidabro medalį.
Rūta Meilutytė
Rūta Meilutytė / „Scanpix“ nuotr.

Penktadienio vakarą vykusiose 100 m krūtine varžybų finale lietuvė nusileido tik jamaikietei Aliai Atkinson (1:02,67).

Kaunietė beveik visą distanciją plaukė antroje vietoje ir užtikrintai iškovojo sidabrą. Distanciją Rūta nuplaukė per 1 min. 3,79 sek. ir pasiekė asmeninį sezono rekordą.

Bronza atiteko amerikietei Breejai Larson (1:04,81).

Nyderlanduose R.Meilutytė atsitiesė po nesėkmės antrajame pasaulio taurės etape Berlyne.

Vokietijos sostinėje 200 metrų plaukime krūtine sportininkė buvo diskvalifikuota, o per pusę trumpesnėje distancijoje užėmė tik devintą vietą (1:08,20).

Eindhovene R. Meilutytė šeštadienį dar plauks 50 metrų krūtine.