15min be reklamos
2016 08 08, 20:50

Rūtos Meilutytės pasirodymas Rio neramina plaukimo federacijos viceprezidentą

Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse Lietuvai atstovaujanti plaukikė Rūta Meilutytė pasirodė jau 2 kartus. Londono olimpiados aukso medalį 100 m plaukime krūtine iškovojusi sportininkė šiemet ir atrankoje, ir pusfinalyje atplaukė 4-a. Tokie rezultatai neramina Lietuvos plaukimo federacijos viceprezidentą Gintautą Bartkų.
Rūta Meilutytė
Rūta Meilutytė / Alfredo Pliadžio nuotr.

„Jei prieš ketverius metus šioje studijoje drąsiai galėjau sakyti, kad finale Rūta medalį turės (tik buvo šiek tiek abejonių, ar aukso, ar sidabro), tai šiais metais situacija šiek tiek sudėtingesnė“, – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Laba diena, Lietuva“ sakė G.Bartkus.

Jo nuomone, R.Meilutytė šiuo metu nėra pasiekusi savo sportinės formos piko. „Tikėsime, kad šią naktį pamatysime tikrąją Rūtą ir tai, ką ji gali padaryti“, – sako Lietuvos plaukimo federacijos viceprezidentas.

„Tada jai buvo 15-os metų ir ji buvo iššokusi iš niekur. Dabar jai 19-a ir nori nenori pokyčiai būna. Po jų susigrąžinti formą yra nelengva“, – priežasčių dėl suprastėjusios R.Meilutytės formos bandė ieškoti G.Bartkus.

Federacijos atstovas įsitikinęs, kad dėmesio nenusipelnė paskutinę akimirką į žaidynes įšokusi Julija Jefimova: „Tai nemokama reklama, kurios ji nenusipelnė.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką