Tris medalius nuskynęs Danas Rapšys: „Tai pirmas toks tarptautinis čempionatas“

Danas Rapšys turėjo ir užsimerkęs rasti kelią ant garbės pakylos Otepenio baseine. Europos plaukimo čempionate Rumunijoje lietuvis iškovojo tris apdovanojimus, o prieš kelionę namo pasidalino savo smagia emocija.
Danas Rapšys Europos čempionate laimėjo net tris medalius
Danas Rapšys Europos čempionate laimėjo net tris medalius / Asmeninio albumo nuotr.

Europos plaukimo čempionatas 25 metrų baseine Rumunijoje baigiasi sekmadienį.

Nuo antradienio startavę šeši Lietuvos plaukikai baigė savo pasirodymus, o ryškiausiai sužibo Danas Rapšys.

15min jau rašė, kaip 28 metų lietuvis po dramatiškų lenktynių iškovojo bronzą 200 m laisvuoju stiliumi finale šeštadienį.

Prieš tai panevėžietis dar iškovojo sidabrą 400 m laisvuoju stiliumi ir bronzą 200 m kompleksiniu plaukimu.

„Sidabras ir du bronzos medaliai, – sekmadienį feisbuke pasidžiaugė D.Rapšys. – Europos čempionate Rumunijoje. Tai – pirmas tarptautinis čempionatas, kuriame iškovojau tris medalius.

Pripažinsiu, lengva nebuvo. Tačiau kovojau iki paskutinių takelio centimetrų. Regis, trūko tiek mažai, kad medaliai kiek pakeistų spalvą ir vertę. Tačiau man jų vertė yra didžiulė. Dėl įdėto darbo, valios pastangų, raumenų skausmo ir mėnesio be namų bei artimųjų. Labai svarbus buvo visų jūsų palaikymas, geri žodžiai ir žinutės. Labai už jas dėkoju! Dabar skrendu namo.“

D.Rapšys į Europos čempionatą nuvyko iškart po stovyklos Ispanijos aukštikalnėse Siera Nevadoje.

Svarbiausi 2024 metų startai – pasaulio čempionatas Dohoje vasarį ir olimpinės žaidynės Paryžiuje liepą-rugpjūtį.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti