Čekai su švedais kūrė ledo ritulio spektaklį, rusai triuškino norvegus

Prahoje ir Ostravoje vykstančiame pasaulio ledo ritulio čempionate kovas pradėjo ir turnyro šeimininkai bei titulą ginantys rusai.
Pasaulio ledo ritulio čempionatas: Čekija - Švedija
Pasaulio ledo ritulio čempionatas: Čekija - Švedija / „Scanpix“ nuotr.

A grupės rungtynėse su švedais žaidę čekai padovanojo tikrą dešimties įvarčių ledo ritulio spektaklį. Nors iki 52 minutės buvo priversti vytis savo varžovus, šeimininkai kovojo iki pabaigos ir netgi buvo arti pergalės. 56-ąją minutę persvėrę rezultatą (5:4) čekai pirmosios pergalės vis dėlto neįsirašė. 59-ąją minutę Mattiasas Sjoegrenas rezultatą išlygino.

Po pagrindinio laiko vykusioje bulitų serijoje sėkmė šypsojosi švedams – lemiamas buvo Oliverio Ekmano-Larssono metimas.

B grupėje rusai neturėjo vargo rungtyniaudami su norvegais. Kontinentinėje ledo ritulio lygoje (KHL) žaidžianti didžiausia norvegų žvaigždė Patrickas Thoresenas taikliai metė du kartus, tačiau to neužteko – rasai atsakė šešiais įvarčiais.