Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 19d. 09:32

D.Kasparaitis aštriai pasisakė apie pasaulio čempionatą praradusią Baltarusiją

Darius Kasparaitis
hockey.lt nuotr. / Darius Kasparaitis

Pirmadienio vakarą Tarptautinė ledo ritulio federacija (IIHF) oficialiai pranešė, jog šių metų planetos pirmenybės Baltarusijos sostinėje nevyks. Lietuvos ledo ritulio žvaigždė Darius Kasparaitis įsitikinęs, jog tai yra teisingas sprendimas.

Dėl visoje šalyje nesiliaujančių protestų prieš Baltarusijos diktatorių Aliaksandrą Lukašenką IIHF galiausiai priėmė sunkų sprendimą.

Artimiausiu metu IIHF vadovai spręs, ar Latvija gali surengti planetos pirmenybes viena, ar reiks kreiptis pagalbos į kurią nors kitą Europos šalį.

„Tai teisingas sprendimas, nes Baltarusijoje vyksta politinė kova. Šis sprendimas nėra susijęs su tuo, jog norima pakenkti A.Lukašenkai. Pirmiausia reikia galvoti apie saugumą. Visi puikiai žinome, kas ten vyksta. Koks pasaulio čempionatas šalyje, kurioje toks chaosas?“ – tribuna.com teigė olimpinis čempionas D.Kasparaitis.

Lietuvis neslėpė, kad kitokio sprendimo ir neįsivaizdavo.

„Labiausiai dėl to kentės paprasti žmonės, o ne politikai. Tauta visada kenčia nuo politikos. Neįsivaizduoju, kad JAV ledo ritulininkai vyktų į šalį, kur vyksta tokie dalykai. Saugumas yra svarbiausia – tiek kalbant apie sportininkus, tiek apie turistus. Žaisti Baltarusijoje būtų tas pats, kas rengti pasaulio čempionatą Čečėnijoje karo metu“, – rėžė legenda.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką