Europos biatlono čempionate Gabrielė Leščinskaitė jaunimo varžybose buvo šešta

Trečiadienį Estijoje merginų (iki 19 metų) asmeninėmis lenktynėmis prasidėjo atvirasis Europos biatlono čempionatas.
Gabrielė Leščinskaitė
Gabrielė Leščinskaitė / Roberto Trakio/LBF nuotr.
Temos: 1 Biatlonas

Sėkmingai startavo ir aukštą šeštą vietą užėmė dvi baudos minutes „uždirbusi“ Gabrielė Leščinskaitė. Ji 12,5 km nuotolį įveikė per 40 minučių 23,4 sekundės ir finiše 1 minutę ir 42,3 sekundės pralaimėjo aukso medalį iškovojusiai bei kartą šaudykloje suklydusiai rusei Viktorijai Slivko.

Sidabro medalį šioje distancijoje iškovojo austrė Dunja Zdouc (atsiliko 9,9 sek.; 2 baudos minutės), o bronza džiaugėsi ukrainietė Julija Žuravok (-29,0 sek.; 2 b. min.).

Keturias baudos minutes gavusi Kotryna Vitkūnaitė užėmė 34-ą vietą, o net 9 kartus šaudyklose nepataikiusi Gaudvilė Nalivaikaitė liko 40-ta tarp 53-jų finišavusių (startavo 55) sportininkių:

1. Viktorija Slivko (Rusija) 38 min. 41,1 sek. (1 baudos minutė)

2. Dunja Zdouc (Austrija) atsiliko 9,9 sek. (2)