„Geležinis vilkas“ sensacingai nukovė „Hockey Punks“

Lietuvos ledo čempionate netikėtą pergalę Vilniaus derbyje iškovojo sostinės „Geležinis vilkas“, kuris 4:2 (0:0, 2:1, 2:1) įveikė kitą sostinės klubą „Hockey Punks“.
„Hockey Punks“ – „Geležinis vilkas“
„Hockey Punks“ – „Geležinis vilkas“ / „Scanpix“ nuotr.

Visas tris ligšiolines dvikovas pralaimėję jaunieji „Geležinio vilko“ auklėtiniai paskutinėje sezono tarpusavio kovoje pelnė svarbią pergalę.

Antrajame kėlinyje pirmieji praleidę įvartį, kai daugumą jų išnaudojo „pankai“ Edgaras Rybakovas (21:03) ir Edvinas Boroška (27:39 30:03), dviem įvarčiais „vilkai“ persvėrė rezultatą ir nebepaleido iniciatyvos iš savo rankų.

Trečiasis kėlinys „pankams“ prasidėjo tragiškai. Avgustinas Silinas (40:53) išnaudojo daugumą, tą patį kėlinio viduryje padarė Dmitrijus Rabčukas (48:31) ir „Geležinis vilkas“ pabėgo 4:1.

Dmitrijus Sajapinas (55:45) dar sušvelnino skirtumą iki 4:2 ir „Hockey Punks“ atgavo viltis. Pakeitę vartininką šeštuoju aikštės žaidėju „pankai“ sulaukė varžovų pražangos, tačiau net ir šešiese prieš keturis įvarčio nebepelnė.

„Geležinis vilkas“ į varžovų vartus metė 38 kartus, „Hockey Punks“ atsakė 31 metimu – „Geležinio vilko“ vartininkas atrėmė 93,55 proc. metimų.

„Geležinio vilko“ komanda atitrūko 5 taškais nuo „Rokiškio“ ir artėja prie kovos iki dviejų pergalių ketvirtfinalyje su Klaipėdos „Baltija“.

Kitos čempionato rungtynės vyks trečiadienį Elektrėnuose, kur „Geležinis vilkas“ susitiks su Elektrėnų „Energija“.