Įspūdingas ledo ritulio trileris: Kanada paskutinę sekundę nukovė šeimininkus

Slovakijoje tęsiasi pasaulio ledo ritulio čempionatas. Pirmadienio vakarą įspūdingame 11 įvarčių trileryje Kanada 6:5 pranoko šeimininkus slovakus. Lemiamą įvartį kanadiečiai sugebėjo pelnyti likus sekundei iki pagrindinio laiko pabaigos.
Kanados triumfas
Kanados triumfas / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Slovakai po Matuso Sukelio ir Adamo Liskos taiklių metimų pirmavo 2:0, bet dar pirmajame kėlinyje Anthony Mantha ir Shea Theodore‘as rezultatą išlygino.

Antrame kėlinyje Ladislavas Nagy ir A.Liska vėl grąžino slovakams dviejų įvarčių pranašumą, bet Jonathanas Marchessaultas ir Anthony Cirelli labai greitai rungtynių svarstykles vėl atstatė į pusiausvyrą – 4:4.

Antro kėlinio pabaigoje Troy‘us Stecheris pirmą kartą šiose rungtynėse išvedė Kanadą į priekį, bet M.Sukelis trečio kėlinio viduryje išlygino rezultatą ir atrodė, kad komandos žais pratęsimą.

Visgi baigiantis laikui, Kanada įgijo žaidėjo pranašumą, o Markas Stone‘as metimu paskutinę sekundę išplėšė „klevo lapams“ pergalę.

Tai buvo antroji Kanados pergalė per tris pirmuosius mačus ir jie A grupėje nusileidžia tik taip pat po du sykius laimėjusiems vokiečiams ir suomiams.

B grupėje švedai net 9:1 sutriuškino trečią pralaimėjimą patyrusius norvegus. Švedai irgi laimėjo antrą kartą bei žengia treti.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas