Lietuvos slidininkai 2015 metų žiemos universiadoje arčiau autsaiderių

Slovakijoje prasidėjusioje 2015 metų žiemos universiadoje kukliai startavo Lietuvos slidininkai studentai.
Maratono akimirka
Slidinėjimo varžybų dalyvis / Donato Lazausko nuotr.

Geriausiai sekėsi Lukui Jakeliūnui, kuris atrankoje sugaišo 3 minutes 34,15 sekundės ir užėmė 46-ą vietą. Iki geriausiųjų trisdešimtuko, kuris tęsė kovą atkrintamosiose varžybose lietuviui pritrūko 8,32 sekundės.

Tautvydas Strolia (3:39,56) sprinto kvalifikacijoje tenkinosi 60-ąja pozicija, o Jaunius Drušys (3:49,92) liko 69-as tarp 83-jų dalyvių.

Čempionu tapo rusas Andrejus Larkovas, finale aplenkęs sidabrą ir bronzą iškovojusius tėvynainius atitinkamai Antoną Gafarovą bei Raulį Šakirzianovą.

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius