Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugpjūčio 4d. 12:30

Negavęs kvietimo žaisti NHL lygoje Dainius Zubrus žada baigti karjerą

Dainius Zubrus
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Treniruotės akimirka

Artėjantį sezoną stipriausioje pasaulio ledo ritulio lygoje NHL „San Jose Sharks“ komandoje Dainius Zubrus nebežais, bet prie jos prisidės kitas lietuvis Mantas Armalis. 38 metų žaidėjas D.Zubrus laukia kitų pasiūlymų, tačiau jų negavęs žada trauktis iš profesionalaus sporto.

Sezonas buvo nestandartinis

Lietuvoje besilankantis Dainius Zubrus surengė tradicinę spaudos konferenciją, kurioje dalyvavo ir Mantas Armalis. Nacionalinės vaikų ledo ritulio lygos prezidentas D. Zubrus grįžęs į Lietuvą atvežė 30 ledo ritulio aprangos komplektų, skirtų naujokams, 4–6 metų vaikams, pristatė paramą Lietuvos vaikų klubams bei tolimesnius savo karjeros planus.

Praeitą sezoną D.Zubrus iš „San Jose Sharks“ pasiūlymo žaisti sulaukė tik spalio mėnesį.

„Pasiūlymo žaisti sulaukiau eidamas į kiną su vaikais. Šis sprendimas man buvo gana sunkus. Dėl galimybės žaisti „San Jose Sharks“ komandoje reikėjo persikelti į kitą Jungtinių Amerikos Valstijų pusę, buvo sunku nuspręsti, nes žinojau, kad keliauti turėsiu vienas. Tačiau nusprendžiau, kad dar noriu ir galiu žaisti“, – pasakojo D.Zubrus.

Komandos nerodo susidomėjimo

„Birželio mėnesį važiuodavau į varžybas su mintimi, kad šį kartą pavyks laimėti Stenlio taurę. Žaisdamas visada turėdavau tik vieną tikslą – laimėti taurę. Per lemiamas varžybas abi komandos buvome apylygės. Žinoma, apmaudu, kad nepavyko laimėti“, – atviravo D.Zubrus.

Dainius Zubrus teigia, kad antrą kartą gavęs pasiūlymą žaisti toli nuo namų nebevažiuotų, nes nenori praleisti galimybės būti su šeima.

Šiuo metu nė viena NHL ledo ritulio lygos komanda nerodo susidomėjimo D.Zubrumi.

„Dar nesu apsisprendęs, ar baigti karjerą. Šalia manęs yra keturios komandos „New Jersey Devils“, „New York Rangers“, „Philadelphia Flyers“, kurioje pradėjau savo karjerą, ir „Washington Capitals Roster“. Jeigu kuri nors iš šių komandų pateiktų pasiūlymą – rimtai jį apsvarstyčiau. Negavęs pakvietimo, tikriausiai baigčiau karjerą. Bent jau morališkai esu tam pasirengęs. Baigęs karjerą pasinaudočiau galimybe būti savo vaikų tėčiu“, – taip esamą situaciją vertina D.Zubrus.

Žaidėjas teigė, kad baigęs karjerą lygoje nebegrįžtų ir į Lietuvos ledo ritulio rinktinę.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Treniruotės akimirka
Luko Balandžio / 15min nuotr./Treniruotės akimirka

Išsipildžiusi svajonė

NHL ledo ritulio lygos naujokas Mantas Armalis šių metų balandį pasirašė sutartį su „San Jose Sharks“ komanda, kurioje yra vienas iš keturių vartininkų.

„Mano didžiausias gyvenimo tikslas buvo žaisti aukščiausioje ledo ritulio lygoje“, – teigė M.Armalis.

Žaidėjas atskleidė, kad jeigu nepasisektų Amerikoje į Švediją nebegrįžtų, o pasiliktų JAV. Tiesa, M.Armalis buvo sulaukęs ir daugiau pasiūlymų, bet pasirinko „San Jose Sharks“, nes tai buvo asmeniškai jam palankiausias pasiūlymas. Naujasis komandos narys juokavo, kad tai, jog Dainius Zubrus žaidė toje pačioje komandoje buvo vienas iš papildomų privalumų, lygiai taip pat, kaip ir galimybė visus metus žaisti golfą.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Treniruotės akimirka
Luko Balandžio / 15min nuotr./Treniruotės akimirka

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką