NHL lygoje – Čikagos ir Tampos ledo ritulininkų pergalės

Penktadienį sužaistos dvejos Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) atkrintamųjų Stenlio taurės varžybų konferencijų pirmosios pusfinalių serijų iki keturių laimėtų susitikimų rungtynės, kuriose šeimininkai ir svečiai pasidalijo po pergalę.
NHL: „Montreal Canadiens“ – „Tampa Bay Lightning“
NHL: „Montreal Canadiens“ – „Tampa Bay Lightning“ / „Scanpix“ nuotr.

Pergalę namuose iškovojo Čikagos „Blackhawks“ klubas, stebint beveik 22 tūkst. žiūrovų, pirmosiose Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynėse 4:3 (3:0, 1:3, 0:0) įveikęs Minesotos „Wild“ ekipą.

Pirmąjį kėlinį po Brandono Saado (1:15), Patricko Kane'o (13:11) ir Marcuso Krugerio (15:15) įvarčių šeimininkai laimėjo 3:0, tačiau tik įpusėjus antrajame kėliniui po tikslių Jasono Zuckerio (21:21), Zacho Parise's (25:07) ir Mikaelio Granlundo (29:30) smūgių rezultatas jau buvo lygus 3:3.

Pergalingą įvartį antrojo kėlinio pabaigoje įmušė Teuvo Teravainenas (39:01).

Pirmosiose Rytų konferencijos pusfinalio rungtynėse Tampos „Lightning“ ledo ritulininkai svečiuose tik po dviejų pratęsimų 2:1 (0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 1:0) palaužė Monrealio „Canadiens“ komandos pasipriešinimą.

Trečiojo kėlinio pradžioje svečius į priekį išvedė Tyleris Johnsonas (42:34), tačiau antroje kėlinio pusėje Maxui Pacioterry'ui (54:47) pavyko išlyginti rezultatą.

Pergalingą įvartį vos prasidėjus antram pratęsimui įmušė Nikita Kučerovas (82:06).

Svečių vartininkas Benas Bishopas atrėmę net 43 varžovų smūgius iš 44, o šeimininkų vartus ginęs Carey Price'as – 33-is smūgius iš 35-ių.

Antrosios serijų rungtynės sekmadienį vėl bus žaidžiamos Čikagoje bei Monrealyje.