NHL Rytų konferencijos finale prireiks septintųjų rungtynių

Šeštosiose NHL Stenlio taurės varžybų Rytų konferencijos finalo rungtynėse „Pitsburgh Penguins“ klubas antradienį 5:2 (1:0, 2:0, 2:2) nugalėjo „Tampa Bay Lightning“ ledo ritulininkus ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 3–3.
„Penguins“ ledo ritulininkai
„Penguins“ ledo ritulininkai / „Scanpix“ nuotr.

Pirmąjį serijos mačą savo arenoje „Penguins“ ekipa varžovams pralaimėjo 1:3 (0:1, 1:2, 0:0), o antrąjį po pratęsimo laimėjo 3:2 (2:2, 0:0, 0:0, 1:0).

Trečiajame susitikime Tampoje sėkmė 4:2 (0:0, 1:0, 3:2) lydėjo Pitsbergo ekipą, o ketvirtąsias rungtynes savo arenoje 4:3 (2:0, 2:0, 0:3) laimėjo „Lightning“ ekipa. Penktajame mače pergalę po pratęsimo 4:3 (0:1, 2:2, 1:0, 1:0) išvykoje šventė Tampos komanda.

Antradienio rungtynėse įvarčius nugalėtojams, kurie paskutinį kartą Stenlio taurės varžybų finale žaidė 2009 metais, pelnė Philas Kesselas (18:46), Krisas Letangas (27:40), Sidney'is Crosby'is (39:34; 1 rezultatyvus perdavimas), Bryanas Rustas (57:52) ir Nickas Bonino (59:06).

„Penguins“ vartininkas Mattas Murray'us šiame mače atrėmė 28 arenos šeimininkų metimus iš 30.

Abiem įvarčiais „Lightning“ ekipos, kuri Stenlio taurės varžybų finale žaidė ir praėjusiame sezone, gretose pasižymėjo Brianas Boyle'as (45:30 bei 52:43), o vartininko Andrejaus Vasilevskio sąskaitoje – 29 atremti svečių metimai iš 33.

Lemiamas – septintąsias – NHL Stenlio taurės varžybų Rytų konferencijos finalo serijos rungtynes komandos ketvirtadienį žais Pitsberge.