Pasaulio jaunimo dailiojo čiuožimo čempionate lietuviai nesužibėjo

Rimgailė Meškaitė
Asmeninio arch.nuotr / Rimgailė Meškaitė
Šaltinis: BNS
0

Pietų Korėjoje vykstančiame pasaulio jaunimo (iki 21 metų) dailiojo čiuožimo čempionate į pagrindines merginų varžybas nepateko čiuožėja Rimgailė Meškaitė.

Lietuvė kvalifikacinių varžybų laisvojoje programoje surinko 64,65 taško ir, net 1,65 taško pagerinusi asmeninį rezultatą, liko tik keturiolikta tarp 36-ių dalyvių. Nuo išsvajotos dvyliktosios vietos, suteikiančios teisę dalyvauti pagrindinėse pirmenybių varžybose, Lietuvos čiuožėją skyrė 3,84 taško.
Bendroje įskaitoje R.Meškaitė užėmė 32-ą vietą tarp 54-ių dalyvių.

Praėjusių metų pasaulio jaunimo pirmenybėse R.Meškaitė liko 34-a tarp 55-ių sportininkių.

Į pagrindines planetos jaunimo dailiojo čiuožimo pirmenybių varžybas nepateko ir kiti Lietuvos atstovai: šokių ant ledo varžybų kvalifikacijoje Lietuvos pora Teressa Vellrath ir Aleksandras Pirogovas laisvojoje programoje surinko 50,50 taško ir užėmė tryliktą vietą tarp devyniolikos porų, o bendroje įskaitoje liko 27-a tarp 33 duetų. Vaikinų atrankos varžybose startavęs Saulius Ambrulevičius surinko 64,32 taško ir liko 22-as tarp 26 dalyvių, o bendroje įskaitoje – 38-as tarp 42 atletų.