Pasaulio ledo ritulio pirmenybėse Čekijoje – dar dvi baudinių serijos

Čekijoje vykstančiame pasaulio ledo ritulio čempionate šeštadienį jau baigėsi dvejos rungtynės, kurių nugalėtojai paaiškėjo po baudinių serijų.
Pasaulio ledo ritulio čempionatas: Austrija - Šveicarija
Pasaulio ledo ritulio čempionatas: Austrija - Šveicarija / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Trečiajame A grupės pirmojo turo susitikime Austrijos rinktinė po baudinių serijos 4:3 (0:1, 1:1, 2:1, 0:0, 1:0) įveikė Šveicarijos ekipą.

Šveicarai trissyk pirmavo po tikslių Feliciano Du Boiso (1:14), Andreso Ambuhelio (25:54) ir Matthiaso Bieberio (51:01) smūgių, tačiau Thomas Raflas (22:12), Brianas Ledleris (43:33) ir Michaelis Rafflas (59:10) pelnė išlyginamuosius įvarčius, o pergalingą baudinį realizavo Konstantinas Komarekas (65:00).

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių skirtumas, taškai):

8. Latvija 1 0 0 0 1 1:6 0

B grupės turnyrą pergale pradėjo Slovakijos ledo ritulininkai, po baudinių serijos 4:3 (0:0, 0:1, 3:2, 0:0, 1:0) įveikę Danijos rinktinę.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Michalas Sersenas (48:08), Marekas Viedensky's (49:26) ir Dominikas Granakas (51:11), o pergalingą baudinį realizavo Marko Dano (65:00).

Pralaimėjusiųjų gretose įvarčiais pasižymėjo Patrickas Bjoerkstrandas (25:05), Nichlas Hardtas (49:57) ir Danielius Nielsenas (57:46).

8. Suomija 1 0 0 0 1 1:5 0

Po keturias pajėgiausias abiejų grupių komandas pateks į ketvirtfinalį ir tęs kovą dėl medalių.

Paskutiniąsias vietas grupėse užėmusios ekipos iškris į I diviziono A grupę ir jas elite pakeis Kazachstano bei Vengrijos rinktinės.