Tęsia dominavimą: „Kaunas Hockey“ šventė triuškinančią pergalę Elektrėnuose

Lietuvos ledo ritulio čempionate dar vieną pergalę iškovojo „Kaunas Hockey“ komanda. Reguliaraus sezono lyderiai sekmadienį Elektrėnuose 6:0 nepaliko vilčių „Energijai – Geležiniam Vilkui“. Po šios pergalės „Kaunas Hockey“ dar labiau įtvirtino savo pirmąją poziciją lygoje, kurią jie sau garantuoti galės bet kuriose iš trejų likusių rungtynių.
„Kaunas Hockey“
„Kaunas Hockey“ / nuotr. Igno Jakučio
Temos: 1 Ledo ritulys

Šias rungtynes aktyviau pradėjo kauniečiai ir nors greito įvarčio pelnyti jiems nepavyko, pirmoji rungtynėse pasižymėjo būtent „Kaunas Hockey“ komanda. Daugumoje po puikaus komandos draugo perdavimo ritulį į vartus pasiuntė Lukas Žukauskas (14:03, rez. perd. Eduardas Chekmaryovas, Grigorijus Vorobyovas).

Solidžiai gynyboje atrodę Kauno atstovai antrajame kėlinyje įtvirtino savo persvarą po greitos atakos. Jos smaigalyje atsidūrė ir tiksliai ataką užbaigė Egidijus Binkulis (24:01, rez. perd. Kirillas Danilenko). Kiek vėliau įvartį pelnė ir individualų meistriškumą pademonstravęs Eduardas Chekmaryovas.

Kėlinio pabaigoje kauniečiams nusišypsojo ir fortūna: varžovų metimas sudrebino vartų konstrukciją, o netrukus surengta jų ataka mažumoje baigėsi ketvirtuoju įvarčiu. Savo pirmąjį įvartį Lietuvoje pelnė Eetu Moksunenas (38:05, rez. perd. Yahoras Rubleu).

Trečiajame kėlinyje sukurti stebuklo „Energijai – Geležiniam Vilkui“ nepavyko. Patys šeimininkai nepasižymėjo, vėliau E.Moksunenas antruoju savo įvarčiu dar labiau padidino kauniečių persvarą (49:39, rez. perd. Vytautas Jagelavičius, Antonas Sharpanskikhas), o galutinį tašką rungtynėse padėjo dvigubo kiekybinio pranašumo metu pasižymėjęs L.Žukauskas (56:47, rez. perd. G.Vorobyovas, Vladislavas Shiskovas).