Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 16d. 18:23

Užgesusios „Energijos“ gelbėjimu užsiims klubo griūtimi apkaltintas V.Škadauskas?

Elektrėnų „Energija“ ir Elektrėnų ledo rūmai – konflikte.
Elektrėnų „Energija“ ir Elektrėnų ledo rūmai – konflikte.

Pastaruoju metu aklavietėje atsidūręs Elektrėnų ledo ritulys išgyveno ne vieną itin nemalonią situaciją, o visa tai atnešė nemalonių pasekmių bei Elektrėnų „Energijos“ pasitraukimą iš Lietuvos ledo ritulio čempionato. Reaguodama į situaciją, asociacija „Hockey Lietuva“ sukvietė abi konflikto dalyvių pusės į pasitarimą.

Antradienį surengtame specialiame asociacijos „Hockey Lietuva“ posėdyje buvo pakviesti „Energijos“ atstovai bei Dariaus Kasparaičio ledo ritulio mokyklos vadovas bei Elektrėnų ledo ritulio arenos valdytojas Valdas Škadauskas.

Susitikimo metu iniciatyvos ėmėsi V.Škadauskas, kuris pasiūlė į savo rankas perimti „Energijos“ tęstinumą ir suburti komandą, kuri kitąmet dalyvautų Lietuvos ledo ritulio čempionate.

Esą tokiu būdu būtų galima užtikrinti žaidėjų judėjimą tarp Dariaus Kasparaičio mokyklos auklėtinių ir suaugusių komandos bei garantuoti Elektrėnų klubo dalyvavimą kitų metų Lietuvos ledo ritulio pirmenybėse. Tokiai idėjai pritarė ir Darius Kasparaitis, kuris sutiko tapti šios komandos globėju.

Elektrėnų „Energija“ ir Elektrėnų ledo rūmai – konflikte.
Elektrėnų „Energija“ ir Elektrėnų ledo rūmai – konflikte.

Atsižvelgę į tai, jog buvo pasiūlytas racionalus sprendimas, o modelis, kuriame suaugusių ir vaikų/jaunimo ekipos bei arena priklauso bendrai struktūrai, yra sėkmingai vykdomas ne vienoje ledo ritulio šalyje, asociacijos „Hockey Lietuva“ taryba pritarė tokiai iniciatyvai bei šiandien ji buvo pristatyta Elektrėnų merui Kęstučiui Vaitukaičiui.

Sprendimus dėl Elektrėnų ledo ritulio ateities šio miesto valdžia planuoja priimti jau artimiausiu metu.

Primename, kad „Energija“ rugsėjo 30-ąją pranešė pasitraukianti iš Lietuvos čempionato. To priežastimi klubas įvardino nesutarimus su ledo rūmų nuomotoju V.Škadausku.

„Jeigu klubo vadovai nesugeba dirbti, aš neturiu ką pasakyti. Šiai dienai klubui buvo pasiūlytos pačios geriausios sąlygos. Bet jei jie nusprendė ieškoti kaltų, aš nebeturiu ką pasakyti“, – 15min spalio 8-ąją sakė V.Škadauskas.

Beje, jis feisbuke kreipėsi į ledo ritulio mėgėją Vylių Blauzdavičių ir pasiūlė jam susitikti „snukio klausimu“.

„Esu tokios nuomonės, kad kiekviename konflikte kaltos yra dvi pusės, – 15min sakė Elektrėnų savivaldybės administracijos direktorius Gediminas Ratkevičius. – Nesusikalbėjimas tikrai yra. Kaltos abi pusės, nesakau, kad ir savivaldybė nėra kalta.

Temos: 1 Ledo ritulys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

00:46
01:42
00:37

Esports namai

Lietuviškas verslas

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką