Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Festivalis „Burning man“

Visos temos
Festivalis „Burning man“ Festivalis „Burning man“

Festivalis „Burning Man“ vyksta Nevados Juodosios uolos dykumoje (iš angl. Black Rock Desert) Jungtinėse Amerikos valstijose (JAV). Kasmet rugpjūčio pabaigoje ten įsikuria miestas skambiu pavadinimu „Black Rock City“ (iš angl. Juodosios uolos miestas).

Į jį paskutiniu metu suvažiuoja apie 10 tūkst. kūrėjų ir menininkų, penkiagubai tiek žmonių ir visi pradeda veikti: kas pastato skulptūrą, kas – instaliaciją, kas groja, mankštas veda... Kiti – žaidžia: pasipuošę kostiumais, karnavalinėmis aprangomis prisideda prie vyksmo kaip tik išmano. 

Žaneta Paunksnė festivalyje „Burning Man“

„Burning Man“ dalyvavusi fotografė Žaneta Paunksnė: „Daugiau niekur to nepamatysi ir nepatirsi“

Prezervatyvas

Melagienų TOP-3: ko apie seksą mokys vaikus ar gėles išmetė mokytoja ir nuo ko mirė „Burning Man“ dalyvis

„Burning Man“ dalyviai įstrigo dykumoje

Vandens užlietame „Burning Man“ mirė žmogus, bet Ebolos virusas tebuvo gandas

Burning man festivalis

Iškritus dviejų mėnesių kritulių normai, 70 tūkst. žmonių palieka „Burning Man“ festivalį

„Burning Man“ dalyviai po liūties įstrigo dykumoje

Paaiškėjo daugiau detalių apie „Burning man“ mirusį žmogų: pasklido melagiena apie Ebolos virusą

„Burning Man“ festivalio dalyviai įstrigo dykumoje

Tūkstančiai „Burning man“ festivalio dalyvių įstrigo purvynu virtusioje dykumoje: rastas miręs žmogus

Kevinas Gigevič festivalyje „Burning Man“

„Burning Man“ dalyvavęs K.Gigevič: apie griežtą atranką, vyrus tiulio sijonais ir vienutę

Įspūdingai atrodanti eilė susidarė ne prie Rusijos sienos

Rusai gelbstisi nuo mobilizacijos, tačiau begalinė eilė nusidriekė ne pasienyje

Užsisakykite 15min naujienlaiškius